česká verze english version
nemovitostí v zahraničí,domy u moře
ÚvodProfil společnostiPoptávkaVyhledáváníKontakty

Flash animace

Nemovitosti
v Chorvatsku
Nemovitosti
ve Francii
Nemovitosti
v Portugalsku
Nemovitosti
v Itálii
Nemovitosti
v Řecku
Nemovitosti
ve Španělsku
Nemovitosti
v USA
Historie MEDITERRÁNEA REAL ESTATE INVESTMENTS

Značka  MEDITERRÁNEA REAL ESTATE INVESTMENTS vznikla v roce 1998, kdy byla ve Španělsku založena společnost Mediterranea R.E.I. S.L., zabývající se investicemi do španělských nemovitostí. V roce 2002 vznikla česká dceřiná společnost MEDITERRÁNEA REAL ESTATE INVESTMENTS s.r.o., která se věnovala poradenství v oblasti zprostředkování koupě nemovitostí v zahraničí a investic do zahraničních i českých nemovitostí. Založená především na zkušenostech partnerů společnosti s vlastními investicemi, vlastnictvím a správou nemovitostí ve Španělsku a v dalších zemích byla vždy uznávaným a seriózním partnerem ve svém oboru. Od roku 2010 je majitelkou značky MEDITERRÁNEA REAL ESTATE INVESTMENTS ing. Lucie Pilipová.

Od roku 2015 provozuje portál zahraničních nemovitostí www.domovumore.cz. Nabízí nemovitosti rezidenčního i komerčního charakteru ve Španělsku,  Itálii, Chorvatsku, Řecku, Francii, Portugalsku a na Floridě. V souvislosti s koupí zahraničních nemovitostí poskytuje svým klientům kompletní právní a poradenský servis.

 
Ing. Lucie Pilipová

obrazek326pomocny
Lucie Pilipová vystudovala mezinárodní vztahy a zahraniční obchod na VŠE v Praze a ekonomiku a žurnalistiku na Universidad Complutense de Madrid (1990-1991). Pracovala jako středoevropský korespondent a válečný zpravodaj v zemích bývalé Jugoslávie pro Antena 3 de Radio v Madridu, jako redaktorka domácího zpravodajství České televize a poté působila 3 roky jako mluvčí Ministerstva zahraničních věcí a ředitelka tiskového odboru. V letech 1994 -1998 byla ředitelkou Nadace Bohemiae. Od roku 1998 podniká. S partnery založila španělskou firmu Mediterranea R.E.I. S.L., poté v roce 2002 českou dceřinou společnost Mediterranea R.E.I.. Působila a spoluvlastnila společnosti Via Perfecta s.r.o (event management a PR)., Millenium s.r.o. (catering), Gastro Žofín s.r.o. (catering a restaurace Paláce Žofín) a Trnová1 s.r.o. (provoz Zámku Trnová). V posledních letech se věnuje výhradně prodeji zahraničních nemovitostí a luxusních nemovitostí v Praze a působí jako realitně-investiční konzultant. Od roku 2015 provozuje internetový portál www.domovumore.cz.


Ing. Ivana Balková

obrazek325pomocny
Po absolvování VŠCHT strávila 8 let v dynamickém prostředí informačních technologií, většinu času jako obchodní manažerka pro státní správu a bankovní sektor. V roce 2001 začala podnikat. Dva roky organizovala semináře osobního rozvoje spojené s pobyty v ČR i v zahraničí. Poté začala spolupracovat se společností Mediterránea Real Estate Investments s.r.o. jako ředitelka sekce prodeje nemovitostí v zahraničí. V roce 2009 založila firmu VIVIA s.r.o., která jako jedna z prvních na trhu přivedla do firem prožitkové vzdělávání. Koncem roku 2014 se vrátila ke spolupráci se značkou MEDITERRÁNEA REAL ESTATE INVESTMENTS. Od roku 2015 provozuje internetový portál www.domovumore.cz.