Naše služby

 • Vyhledání vhodných nemovitostí dle předem specifikovaného zadání
 • Příprava veškerých podkladů spojených s koupí nemovitostí
 • Poradenství v oblasti právní, daňové a investiční, související s koupí nemovitostí
 • Zprostředkování právních služeb
 • Zprostředkování podání návrhu na zápis do pozemkových knih a katastru
 • Doprovod při podpisu zprostředkovávané smlouvy u notáře
 • Zajištění překladů zprostředkované smlouvy a notářského zápisu
 • Pomoc při otevření bankovního účtu
 • Pomoc při přihlášení nového vlastníka nemovitostí k odběru vody, elektřiny, plynu, komunálních služeb, přihlášení do bytového družstva, přihlášení na místním úřadě apod.
 • Asistence při vybavování nemovitosti, stavebních úpravách
 • Zprostředkování propojení na místní agenty zajišťující pronájem nemovitost

Náš tým

Lucie Pilipová Gaffi

SENIOR CONSULTANT
Jazyky: CZ, EN, ES, FR, IT, RU
Její osobní zkušenost se zahraničními nemovitostmi se váže již na konec 90. let, kdy stála u zrodu společnosti Mediterránea R.E.I. S.L., Madrid, španělské společnosti, která se věnovala investicím do nemovitostí ve Španělsku a oblasti Středomoří. Osobní zkušenost s investicemi i vlastněním nemovitosti u moře se majitelé společnosti rozhodli zprostředkovat českým klientům a v roce 2002 založili dceřinnou poradenskou společnost v Praze. Postupně nabídli klientům další lokality, v některých také sami investovali. Koupi a prodeji nemovitostí v zahraničí i investičním poradenstvím se Lucie Pilipová věnuje již téměř 20 let.

Vystudovaná právnička pracovala nejprve pro mezinárodní organizaci OBSE, poté pro neziskovou organizaci Nadace Bohemiae. Společně s Lucií Pilipovou založila a 15 let úspěšně vedla eventovou agenturu Via Perfecta. Po mateřské dovolené se věnuje především designu a architektuře, což ji přivedlo k prodeji nemovitostí a home stagingu. S Lucií Pilipovou jí pojí nejen společná profesní minulost, ale především dlouholeté přátelství.

Johana Růžičková

Jazyky: ​​CZ, EN, ES

Zuzana Štěrbová

Jazyky: CZ, HR, DE
V Mediterranea působí jako Senior Property Consultant. Pracovala v bankovním sektoru, od poloviny 90 let se věnuje činnostem souvisejícím  cestovním ruchem se zaměřením na Chorvatsko. V roce 2019 obdržela ocenění od turistického sdružení Chorvatska za 25 let spolupráce v cestovním ruchu. Má pracovní i osobní zkušenosti a praxi s pronájmy nemovitostí. To ji přivedlo do oblasti prodeje nemovitostí v Chorvatsku.
V Mediterranea pracuje od roku 2018, nyní na pozici Junior Property Consultant. V rámci firmy se účastní vytváření marketingové digitální strategie  a doprovází klienty na cestách do zahraničí.  Vystudovala University of Applied Sciences v Luzernu se specializací na digitální marketing.

Tereza Pilipová

Jazyky: CZ, EN, FR, ES

Tereza Jelínková

Jazyky: CZ, EN, ES, DE
V Mediterranea pracuje jako webová koordinátorka a má na starost firemní komunikaci s klienty. Pracovala jako redaktorka regionálního deníku Novojičínsko a působila jako animátorka pro cestovní kancelář Blue Style. Věnuje se také překladům a editaci textů na webech. Studuje  fakultu mezinárodních vztahů na Greenwichské Univerzitě v Londýně.
Pracovala téměř 20 let v Praze jako Event a Project Manager ve společnosti Via Perfecta, jako Managing Director ve fine dining cateringu Millennium. Další pracovní zkušenosti získala jako Business Development Manager ve společnosti Zátiší a Senior Manager v Lobkowicz Events. Již pátým rokem žije ve střední Francii v oblasti zámků na Loiře, kde se učí francouzskému savoir-vivre. Dlouhodobě se zabývá nemovitostmi v zahraničí, designem interiérů, historií, uměním a stylem života bon chic, bon genre.

Jarmila El Haddad

Jazyky: CZ, DE, FR, EN

Tina Jamrichová

Jazyky: EN, SK, CZ, FR, PO
V současné době působí jako Communication Director slovenského developera Immocap, který již 27 let mění zanedbané brownfieldy v Bratislavě na vitální zóny, které rozšiřují centrum města a prináší kvalitu prostoru pro život i práci. V minulosti se věnovala korporátní a agenturní komunikaci, pracovala pro HB Reavis, O2, Unicredit Bank a Wiktor Leo Burnett. Svou kariéru začínala pod vedením Lucie Pilipové a Johany Růžičkové v Praze a později v bratislavské Via Perfecta. Studovala politologii a mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově v Praze. Kromě Bratislavy a Prahy byly jejím dočasným domovem také Spojené státy a Francie.
Zuzana vystudovala vysokou školu se zaměřením na ekonomii, byla na několika stážích v zahraničí a také pracovala pro českou PR agenturu se zaměřením na CSR. V době, kdy byla na mateřské dovolené založila svou vlastní realitní agenturu Seven Keys, která poskytuje krátkodobé pronájmy na Airbnb. V současné době spravuje na 60 apartmánů v centru Prahy, a to z Valencie, kde se svou rodinou bydlí od roku 2014.

Zuzana Benešová

Jazyky: CZ, EN, ES