Vila 18+7, Toskánsko, Itálie

1,590,000 €

ID

VOL469

Užitná plocha

821 m2

Ložnice

14

Koupelny

9

Typ

Vila, Apartmánový dům

Status

Prodej

Lokalita

Itálie, Toskánsko

Popis

Nádherná majestátní vila mezi Florencií a Sienou

Tato jedinečná famózní vila se rozkládá na třech podlažích, včetně podkroví a sklepů, a její obytná plocha tak je 821 m2. Hlavní vila nabídne v přízemí krásný obývací prostor s pracovnou, původní kuchyň s krbem, a velký obývací pokoj také s krbem, prádelna a koupelna. Všechny pokoje se mohou pochlubit typickými architektonickými prvky toskánských vil a nádhernými stropy zdobenými původními klenbami realizovanými ve všech možných variantách. V prvním a druhém patře je dalších 12 pokojů, které můžou sloužit jako ložnice a obývací pokoje, tři kuchyně a 5 koupelen. V podkroví najdeme ještě další dvě ložnice. První patro je také přístupné z venkovního schodiště, které vede do zahrady. Kromě kaštanových trámových stropů a terakotových cihel jsou v některých místnostech zachovány původní ručně vyráběné terakotové dlaždice a v jiných jsou tzv. „cementové dlaždice“, které jsou typické pro vily a panská sídla. V suterénu jsou dvě velké sklepní místnosti, ideální pro uskladnění vína a prosciutta.

Druhá budova o rozloze 158 m2 je výsledkem rekonstrukce původních koňských stájí, a je rozdělena na 3 samostatné jednotky, z nichž každá se skládá z obývacího pokoje/jídelny s kuchyňským koutem a koupelnou a má samostatný přímý přístup do zahrady.

Obě nemovitosti jsou zasazeny do nádherného parku o rozloze cca 5000 m2, kde najdeme cypřiše, duby, mořské borovice a další středomořské rostliny. Na slunném místě v tomto parku najdeme také bazén s terasou ke slunění.

 

Nemovitost je již několik let na trhu turistických pronájmů v současné konfiguraci, která zahrnuje rozdělení na celkem 7 apartmánů. Vilu je na přání nového majitele možné s malými úpravami také předělat do původní dispozice a vytvořit tak velký panský dům.

 

Nemovitost se nachází na půli cesty mezi Florencií a Sienou, na kopcích s výhledem na Val d’Elsa a pouhých 10 minut od San Gimignana. Poggibonsi je jen 3 km daleko, kde najdete zde několik obchodů, supermarkety, restaurace a mnoho dalších služeb.

Filtry

Umístění

Mediterranea

"Live Mediterranean"

+420 602 315 052
Viktora Huga 15/1, Praha 5, 150 00
Mediterranea je portál nabízející nemovitosti u moře zejména ve Středomoří. Na těchto stránkách najd…

Kontaktujte nás

Sdílet nemovitost