Villa/Vila 7+1, Mallorca, Spain/Španělsko

€2,950,000

Popis

Modern villa with stunning sea views and swimming pool.

The entrance leads to a spacious, open-plan living and dining area with double ceiling height and views of the top-floor crystal gallery. Thanks to the glassed-in area, you can enjoy unique sea views and a terrace with an impressive pool. The open, modern kitchen is equipped with a kitchen island and is equipped with Miele appliances and is equipped with a wine fridge. On the ground floor are two bedrooms with bathroom, laundry and guest toilet. On the top floor you will be welcomed with an open crystal gallery, from where you can access a large master bedroom with unique sea views, main bathrooms (also with sea views), hot tubs and separate toilets. On the same floor you will find another bedroom with bathroom, large dressing room and home theater. The huge rooftop sea-view terrace with jacuzzi has a spectacular panoramic view! The guest house on the upper floor has a living and dining area with kitchenette, bedroom, dressing room and bathroom. From here you have access to a large rooftop terrace with sea views and an open connecting corridor to the top floor of the main house. Completed in 2010, this impressively designed villa combines quality materials and outstanding design quality. Framed by a wooden terrace, a swimming pool with endless salt water with breathtaking sea views is undoubtedly the highlight of the harmoniously designed outdoor space. The beautiful terrace is surrounded by flowering plants. There is a garage and parking space for two vehicles.

Mallorca is the largest island belonging to Spain the largest island of Spain. It is located in the western part of the Mediterranean Sea, approximately 200 kilometers from Valencia, Barcelona and Algiers. Its largest and also the capital is Palma de Mallorca. Mallorca is a frequent destination for tourists and tourism is one of the main sources of income for its population. Every year, 12 million tourists, mainly Germans, visit Mallorca. In addition to tourism, the locals earn their living from agriculture and wine-growing. There are less than 1 million inhabitants on the island and the official languages ​​are Spanish and Catalan. Furthermore, in Mallorca they have their specific dialect called Mallorqui, which is based mostly on Catalan.

Moderní vila s úžasným výhledem na moře a bazénem. 

Vstupem se dostanete do prostorného, ​​otevřeného obývacího a jídelního prostoru s dvojitou výškou stropu a výhledem na křišťálovou galerii v horním patře. Díky prosklenému prostoru si můžete vychutnat jedinečný výhled na moře a terasu s impozantním bazénem. Otevřená, moderní kuchyně je vybavena kuchyňským ostrůvkem a je vybavena spotřebiči Miele a je vybavena lednicí na víno. V přízemí jsou dvě ložnice s koupelnou, prádelna a toaleta pro hosty. V horním patře budete přivítáni otevřenou křišťálovou galerií, odtud se dostanete do velké hlavní ložnice s jedinečným výhledem na moře, hlavní koupelny (také s výhledem na moře), vířivky a oddělené toalety. Na stejném patře najdete další ložnici s koupelnou, velkou šatnu a domácí kino. Obrovská střešní terasa s výhledem na moře s vířivkou má nádherný panoramatický výhled! Penzion na horním patře má obývací a jídelní kout s kuchyňským koutem, ložnici, šatnu a koupelnu. Odtud máte přístup na velkou střešní terasu s výhledem na moře a otevřenou spojovací chodbou se dostanete do horního patra hlavního domu. Tato impozantně navržená vila byla dokončena v roce 2010 a kombinuje kvalitní materiály a vynikající konstrukční kvalitu. Orámovaný dřevěnou terasou, bazén s nekonečnou slanou vodou s dech beroucím výhledem na moře je bezesporu vrcholem harmonicky navrženého venkovního prostoru. Krásná terasa je obklopena kvetoucími rostlinami. K dispozici je garáž a parkovací stání pro dvě vozidla.

Mallorca je největší ostrov náležící Španělsku největší ostrov Španělska. Leží v západní části Středozemního moře ve vzdálenosti přibližně 200 kilometrů od Valencie, Barcelony a Alžíru. Jeho největším a zároveň i hlavním městem je Palma de Mallorca. Mallorca je častým cílem turistů a cestovní ruch je jedním z hlavních zdrojů příjmů tamního obyvatelstva. Každoročně navštíví Mallorcu 12 milionů turistů, hlavně Němců. Místní obyvatelé se živí kromě cestovního ruchu i zemědělstvím a pěstováním vína. Na ostrově žije necelý 1 milion obyvatel a úředním jazykem je španělština a katalánština. Dále na Mallorce mají svoje specifické nářečí tzv. Mallorqui, které vychází nejvíce z katalánštiny.

To buy a property in Spain click/Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    1 400 m²

Sdílej nemovitost

Share