Dům 10+2, Pašman, Chorvatsko

900,000 €

ID

CNZ006-919

Užitná plocha

396 m2

Ložnice

9

Koupelny

3

Typ

Rodinný dům

Status

Prodej

Lokalita

Chorvatsko, Severní Dalmácie

Popis

Rodinný dům v první linii u moře a písečné pláže na ostrově Pašman

Nemovitost byla postavena v roce 2005 a její obytná plocha o velikosti 396 m² byla rozdělena do suterénu, přízemí s garáží a prvního patra.

Přízemí nabízí halu, kuchyň, jídelnu s obývacím pokojem, dvě ložnice a koupelnu. Kuchyně, jídelna a obývací pokoj mají přístup na terasu o rozloze 38 m² s výhledem na moře.

Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde jsou tři pokoje – jeden o rozloze 12 m² a dva pokoje o rozloze přibližně 20 m², z nichž jeden má šatní skříň. Nahoře se nacházejí také dvě koupelny – jedna se sprchou, druhá s vanou a sprchou. Z jedné ložnice vede přístup na balkon a z druhé na terasu s ničím nerušeným výhledem na moře a pláž. Všechny ložnice jsou vybaveny kvalitním ručně vyrobeným dřevěným nábytkem.

Suterén má rozlohu 121 m² a skládá se ze čtyř velkých místností. Přístup do suterénu je možný přes dům, ale je zde také samostatný vnější vchod.

Dům má solární ohřev vody, krb v obývacím pokoji a ústřední topení. K domu přísluší garáž (27 m²) s malou letní kuchyní. Vedle domu je ovocný sad a kryté parkoviště pro dvě vozidla. Zahrada je upravená a oplocená a velikost pozemku poskytuje možnost vybudování bazénu.

Filtry

Umístění

Mediterranea

"Live Mediterranean"

+420 602 315 052
Viktora Huga 15/1, Praha 5, 150 00
Mediterranea je portál nabízející nemovitosti u moře zejména ve Středomoří. Na těchto stránkách najd…

Kontaktujte nás

Sdílet nemovitost