Byty 3+1, Trogir, Chorvatsko

320,000 €

ID

CPS4407

Užitná plocha

63 m2

Ložnice

2

Koupelny

2

Typ

Byt

Status

Prodej

Lokalita

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Popis

Nově postavený apartmánový dům v druhé linii u moře na ostrově Čiovo

Tato rezidenční budova nabídne celkem 4 nové apartmány. V současné době jsou na prodej tyto jednotky:

Apartmán č. 1 má celkovou obývací plochu 63 m2. Na té se nachází otevřený obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, koupelna a dvě ložnice. Cena tohoto apartmánu je 320 000 EUR, v ceně je zahrnuto parkovací stání.

Apartmán č. 2 se rovněž nachází v přízemí, stejně jako apartmán č. 1, a jeho velikost je 81 m2. Tento byt disponuje open plan obývacím pokojem s jídelnou a kuchyní, dvěma koupelnami, dvěma ložnicemi a také dvěma balkony. Jeho cena je 360 000 EUR, v ceně je zahrnuto parkovací stání.

Apartmán č.3 najdeme v prvním patře. Na jeho obytné ploše 81 m2 se nachází open plan obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, dvě koupelny, dvě ložnice a také dva balkony. Tento byt stojí 380 000 EUR, v ceně je zahrnuto parkovací stání.

Apartmán č.4 – penthouse – je v druhém patře budovy, a svému budoucímu majiteli nabídne prostor o velikosti 81 m2, a dále ještě střešní terasu o velikosti 100 m2. Penthouse má otevřený obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, dvě koupelny, dvě ložnice a také dva balkony. Tento apartmán stojí 440 000 EUR, v ceně jsou zahrnuta také dvě parkovací stání.

Ke všem bytům náleží vstup do zahrady se sluneční terasou a bazénem.

Pro více informací k jednotlivým apartmánům nás prosím neváhejte kontaktovat, plánované dokončení stavby je na léto 2023. Možné je také zakoupit všechny byty dohromady, proto nás prosím neváhejte kontaktovat.

Byty se nacházejí v druhé linii u moře na ostrově Čiovo v oblasti města Trogir, a jsou tak výbornou investicí k turistickému pronájmu, i zajímavým místem k druhému bydlení. Městečko Trogir, které je jednou z perel pobřeží střední Dalmácie, je propojeno s pevninou dvěma mosty, zároveň si však zachovává ostrovní atmosféru. Z Čiova je to na mezinárodní letiště ve Splitu pouhých 10 minut jízdy autem.

Filtry

Umístění

Mediterranea

"Live Mediterranean"

+420 602 315 052
Viktora Huga 15/1, Praha 5, 150 00
Mediterranea je portál nabízející nemovitosti u moře zejména ve Středomoří. Na těchto stránkách najd…

Kontaktujte nás

Sdílet nemovitost