Byty 3/4+1, Torremolinos, Španělsko

379,000 €

ID

LPDPM

Užitná plocha

108 m2

Ložnice

2

Koupelny

2

Garaže

1

Typ

Byt

Status

Prodej

Lokalita

Costa del Sol, Španělsko

Popis

Nově vystavovaný areál bytů s výhledem na moře v Torremolinos

Luxusní nové apartmány nabídnou svým novým majitelům obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, dvěma koupelnami a dvěma nebo třemi ložnicemi, jejichž počet se liší v závislosti na zvoleném typu apartmánu. Všechny apartmány mají terasy s nádherným výhledem, kde můžete si tak můžete vychutnat sluneční paprsky a moře po celý den, zároveň bude každý byt disponovat soukromým bazénem, což tak zajišťuje kompletní soukromí.

V současné době jsou na prodej apartmány o dvou nebo třech ložnicích, jejich rozloha bude začínat na 108 m2 a jejich cena na 379 000 EUR. Pro více informací o jednotlivých apartmánech nebo ceník nás prosím neváhejte kontaktovat.

Byty budou vzdáleny pouhých 7 minut chůze odtud se můžete kochat pláží La Carihuela, jednou z nejznámějších na pobřeží Costa dél Sol. Můžete si tak vychutnovat pestrou nabídku volného času s restauracemi, kavárnami, plážovými kluby a všemi druhy služeb, jako jsou například nákupní centra, nemocnice, školy i golfová hřiště. Mezinárodní letiště v Malaze je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy, což je tak ideální pro druhý domov i celoroční pobyt v destinaci.

Filtry

Umístění

Mediterranea

"Live Mediterranean"

+420 602 315 052
Viktora Huga 15/1, Praha 5, 150 00
Mediterranea je portál nabízející nemovitosti u moře zejména ve Středomoří. Na těchto stránkách najd…

Kontaktujte nás

Sdílet nemovitost