Byty 3/4+1, Fuengirola, Španělsko

269,950 €

ID

RSSV

Užitná plocha

85 m2

Ložnice

2

Koupelny

2

Typ

Byt

Status

Prodej

Lokalita

Costa del Sol, Španělsko

Popis

Krásné apartmány s terasou a bazénem ve Fuengirole 

Celkem 74 nově postavených apartmánů nabídne tento rezidenční areál na Costa del Sol. V nabídce jsou apartmány o dvou či třech ložnicích, typový apartmán o dvou ložnicích se rozkládá na obytné ploše 85 m2, a skládá se z prostorného obývacího pokoje s jídelnou a světlou kuchyní, dvou ložnic a dvou koupelen. Z obývacího pokoje vede přístup na velkou terasu s venkovním posezením, lehátky a nádherným výhledem. Ceny dvouložnicových bytů se pohybují od 269 950 EUR.

Typový apartmán o třech ložnicích pak nabídne svému novému majiteli celkovou obytnou plochu 98 m2, a na ní rovněž najdeme obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, tři ložnice a dvě koupelny. Tyto apartmány začínají na ceně 359 950 EUR.

Pro více informací o dalších apartmánech nás prosím neváhejte kontaktovat.

Tyto apartmány se nachází na severu Fuengiroly, ve čtvrti Los Pacos. Majitelům nabízí v ceně zahrnuté parkovací stání v garáži a dva společné bazény, které mohou využívat po celý rok. Město Marbella je vzdáleno 25 km daleko, Benalmadéna 5 km daleko. Do centra Malagy se dostanete po 15 minutách jízdy autem, letiště je však daleko pouhých 11 km, což z nemovitosti činí perfektní místo pro dovolenou, turistický pronájem či celoroční bydlení. 

Filtry

Umístění

Mediterranea

"Live Mediterranean"

+420 602 315 052
Viktora Huga 15/1, Praha 5, 150 00
Mediterranea je portál nabízející nemovitosti u moře zejména ve Středomoří. Na těchto stránkách najd…

Kontaktujte nás

Sdílet nemovitost