Byty 3/4+1, Benalmádena, Španělsko

421,000 €

ID

ALB

Užitná plocha

152 m2

Ložnice

2

Koupelny

2

Typ

Byt

Status

Prodej

Lokalita

Costa del Sol, Španělsko

Popis

Moderní rezidenční areál s nádherným výhledem na moře

Nových 44 apartmánů se dvěma nebo třemi ložnicemi nabídne tento vystavovaný komplex v Benalmádeně. Každý z bytů bude disponovat otevřenou kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem, ze kterého povede vstup na terasu, dvě koupelny a dvě nebo tři ložnice, počet ložnic se liší na zvoleném bytě. Všechny byty mají velké terasy, které vám umožní vychutnat si nádherný výhled na moře, protože všechny jsou orientovány na jihovýchod nebo jihozápad.

Na prodej jsou tyto apartmány:

Byty o dvou ložnicích jsou velké od 152 m2 a v ceně mají zahrnuto parkovací stání v garáži. Jejich cena začíná na 421 000 EUR.

Apartmány, které mají tři ložnice, mají celkovou obytnou plochu 124 m2 a rovněž zahrnují parkovací stání v garáži. Jejich cena začíná na 455 000 EUR.

Pro více informací o jednotlivých apartmánech nás prosím neváhejte kontaktovat.

Apartmány jsou součástí exkluzivního soukromého komplexu vybaveného 2 komunitními bazény obklopenými zahradními plochami, které vám umožní užít si ty nejteplejší dny v roce se svými blízkými. Oblast, ve které se byty nachází, nabízí všechny základní služby nezbytnými pro váš každodenní život, jako jsou supermarkety, lékárny, restaurace. Skvělou polohu komplexu dokazuje i fakt, že byty jsou vzdáleny od letiště v Malaze pouhých 15 minut jízdy autem.

Filtry

Umístění

Benalmádena

Mediterranea

"Live Mediterranean"

+420 602 315 052
Viktora Huga 15/1, Praha 5, 150 00
Mediterranea je portál nabízející nemovitosti u moře zejména ve Středomoří. Na těchto stránkách najd…

Kontaktujte nás

Sdílet nemovitost