Apartmány 3/4+1, Estepona, Španělsko

410,000 €

ID

CFG

Užitná plocha

Koupelny

2

Garaže

1

Typ

Byt

Status

Prodej

Lokalita

Costa del Sol, Španělsko

Popis

Nově postavené apartmány a penthouses v Esteponě s výhledem na moře

Nově dostavovaný development nabídne celkem 28 apartmánů a 7 penthousů. Apartmány v přízemí disponují prostornou zahradou, apartmány od prvního poschodí a výše pak nabídnou krásný výhled na moře. Všechny byty disponují plně vybavenou kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem, dvěma koupelnami a dvěma nebo třemi ložnicemi (v závislosti na zvoleném bytě). Každý byt také nabídne terasu, a díky posuvným francouzským dveřím tak můžete obývací pokoj s terasou propojit a užívat si středomořského klima po celý den. Co se týče penthousů, každý z nich disponuje vlastním bazénem umístěným na střeše. Jejich rozložení je stejné jako u bytů, disponují dvěma nebo třemi ložnicemi. Všechny bytové jednotky mají dvě parkovací stání v podzemní garáži a vlastní úschovnu kol.

Aktuální ceny bytů začínají na ceně 410 000 EUR, penthouses pak stojí 810 000 EUR. Development bude dostavěn ke konci roku 2023, při brzké koupi je tak možno vybrat si povrchové úpravy a design bytu.

Nemovitosti se nachází v oblasti města Estepona v blízkosti golfových kurtů a pláže. V docházkové vzdálenosti je také fotbalové hřiště, dostavěny budou také tenisové kurty. Ve vzdálenosti 300 metrů se nachází obchodní zóna s několika supermarkety, lékárnou, bary, restauracemi a čerpací stanicí. Mezinárodní letiště v Malaze je vzdáleno cca 40 minut jízdy autem.

Filtry

Umístění

29680 Estepona, Provincie Málaga, Španělsko

Mediterranea

"Live Mediterranean"

+420 602 315 052
Viktora Huga 15/1, Praha 5, 150 00
Mediterranea je portál nabízející nemovitosti u moře zejména ve Středomoří. Na těchto stránkách najd…

Kontaktujte nás

Sdílet nemovitost