Apartmánový dům 3+3, Vrsar, Chrovatsko

670,000 €

ID

VRPRI

Užitná plocha

Ložnice

3

Koupelny

3

Typ

Rodinný dům, Apartmánový dům

Status

Prodej

Lokalita

Chorvatsko, Istrie

Popis

Nádherný apartmánový dům v Chorvatsku pouhých 400 m od pláže

Tento jedinečný apartmánový dům nabízí svému novému majiteli celkem 3 apartmány. Studio v přízemí je velké 30 m2, a disponuje postelí a rozkládací pohovkou, televizí, pračkou a plně vybavenou kuchyní, a koupelnu. V prvním patře se nachází další apartmán o velikosti 30 m2, a nabídne taktéž dvoulůžkovou ložnici, plně vybavenou ložnici, pračku a koupelnu. Poslední apartmán se nachází ve druhém patře, je velký 60 m2, a nabídne dvoulůžkovou ložnici a rozkládací pohovku. V apartmánu najdeme plně vybavenou kuchyň, pračku, koupelnu s vanou a také saunu. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací. Tento apartmánový dům byl nedávno kompletně zrenovován, a těší se stále klientele již několik sezón, nabízí tak zajímavou investiční příležitost.

Tento apartmánový dům se nachází přímo v centru městečka Vrsar, avšak pouhých 400 m od pláže, a 500 m od mariny, kde se dá zakotvit loď, protože městečko má jako jedno z mála svou vlastní marinu.

Vrsar je historické městečko terasovitě rozložené nad malým přístavem. Nachází se na západním pobřeží chorvatské Istrie, asi deset kilometrů jižně od Poreče. Má téměř dva tisíce obyvatel a je oblíbeným turistickým letoviskem. Především díky malebnému historickému centru patří k nejkrásnějším místům na Istrii. Vyhledávaným turistickým cílem je také pro své příznivé středomořské klima a výhodnou polohu na pobřeží Jaderského moře. Oblázkové pláže jsou upravené, s vhodnými místy pro opalování. Pozvolný vstup do moře, které je zde klidné, ocení nejen děti, ale i starší lidé. Před pobřežím Vrsaru se nachází osmnáct malých neobydlených ostrůvků, které městečku dodávají typické kouzlo. Ve Vrsaru můžete navštívit řadu restaurací, včetně tradičních konob (hospůdek), které nabízejí místní speciality z ryb, mořských plodů (včetně zde chovaných ústřic), zvěřiny, chřestu nebo lanýžů, dále výborné domácí těstoviny nebo polévky. K dobrému jídlu jdou skvěle vína z lokální produkce. Za návštěvu stojí nedaleká letoviska, především město Poreč (asi 10 km) nebo Novigrad (asi 28 km), dále pak Funtana (asi 4 km), Rovinj (asi 30 km) a v neposlední řadě hlavní město Istrie Pula (asi 55 km). Zhruba 28 km od Vrsaru můžete narazit na pozůstatky hradu a středověkého města Dvigrad, přibližně 19 km pak na krasovou jeskyni Beredine. Mezinárodní letiště v Pule je vzdáleno zhruba 45 minut jízdy.

Filtry

Umístění

vrsar

Mediterranea

"Live Mediterranean"

+420 602 315 052
Viktora Huga 15/1, Praha 5, 150 00
Mediterranea je portál nabízející nemovitosti u moře zejména ve Středomoří. Na těchto stránkách najd…

Kontaktujte nás

Sdílet nemovitost