Apartmánový dům 11+4, Čiovo, Chorvatsko

1,291,000 €

ID

CPS4136

Užitná plocha

302 m2

Ložnice

7

Koupelny

7

Typ

Rodinný dům, Vila, Apartmánový dům

Status

Prodej

Lokalita

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Popis

Nově postavený apartmánový dům na ostrově Čiovo kousek od moře

Tato nemovitost nabídne celkem dvě části – jeden dům se skládá ze tří prostorných a plně vybavených apartmánů, a druhý dům, který stojí hned vedle, slouží jako penzion. V prvním domě se nachází první byt v přízemí, tento byt disponuje dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami, kuchyní s obývacím pokojem a přímým vstupem do zahrady se zastřešenou terasou a vyhřívaným bazénem. V prvním patře se nachází dvouložnicový apartmán o velikosti 80 m2, a tento apartmán má přímý přístup na svou vlastní terasu s bazénem, může tak sloužit jako naprosto samostatná bytová jednotka. Byt v nejvyšším patře tohoto domu je nejmenší, ale má velkou otevřenou kuchyň s obývacím pokojem a také 2 ložnice a koupelny. Z ložnic vede přístup na krytý balkon a nádherný otevřený výhled na moře a ostrovy.

Penzion se nachází na úrovni prvního patra prvního domu, a má přímé spojení s apartmánem v prvním patře, a proto má možnost využívat stejné vybavení, jako je bazén a venkovní posezení. Penzion má rozlohu 70 m2 a disponuje jednou ložnicí, dvěma koupelnami, kuchyní a obývacím pokojem. Z ložnice je rovněž přístup na venkovní terasu a zahradu a malou zastřešenou terasu.

Všechny apartmány jsou plně zařízené a útulně dekorované. Před budovou je prostorná garáž pro 2 auta a venkovní stání až pro 5 aut, na zadní straně je venkovní stání až pro 3 auta.Obě nemovitosti jsou připraveny k okamžitému nastěhování a užívání bez dalších nutných úprav a investic.

Tento komplex dvou domů se nachází v klidné oblasti Trogiru pouhých 80 m od moře. Malé centrum s občanskou vybaveností je vzdáleno pouhých 5 minut, zatímco letiště je vzdáleno pouhých 11 km.

Filtry

Umístění

Trogir, Chorvatsko

Mediterranea

"Live Mediterranean"

+420 602 315 052
Viktora Huga 15/1, Praha 5, 150 00
Mediterranea je portál nabízející nemovitosti u moře zejména ve Středomoří. Na těchto stránkách najd…

Kontaktujte nás

Sdílet nemovitost