Tým

Lucie Pilipová Gaffi

Senior Consultant

Její osobní zkušenost se zahraničními nemovitostmi se váže již na konec 90. let, kdy stála u zrodu společnosti Mediterránea R.E.I. S.L., Madrid, španělské společnosti, která se věnovala investicím do nemovitostí ve Španělsku a oblasti Středomoří. Osobní zkušenost s investicemi i
vlastněním nemovitosti u moře se majitelé společnosti rozhodli zprostředkovat českým klientům a v roce 2002 založili dceřinnou poradenskou společnost v Praze. Postupně nabídli klientům další
lokality, v některých také sami investovali. Koupi a prodeji nemovitostí v zahraničí i investičním poradenstvím se Lucie Pilipová věnuje již téměř 20 let.

Jazyky: CZ, EN, ES, FR, IT, RU

Johana Růžičková

Vystudovaná právnička pracovala nejprve pro mezinárodní organizaci OBSE, poté pro neziskovou organizaci Nadace Bohemiae. Společně s Lucií Pilipovou založila a 15 let úspěšně vedla eventovou agenturu Via Perfecta. Po mateřské dovolené se věnuje především designu a architektuře, což ji přivedlo k prodeji nemovitostí a home stagingu. S Lucií Pilipovou jí pojí nejen společná profesní minulost, ale především dlouholeté přátelství.

Jazyky: ​​CZ, EN, ES

Zuzana Štěrbová

V Mediterranea působí jako Senior Property Consultant. Pracovala v bankovním sektoru, od poloviny 90 let se věnuje činnostem souvisejícím  cestovním ruchem se zaměřením na Chorvatsko. V roce 2019 obdržela ocenění od turistického sdružení Chorvatska za 25 let spolupráce v cestovním ruchu. Má pracovní i osobní zkušenosti a praxi s pronájmy nemovitostí. To ji přivedlo do oblasti prodeje nemovitostí v Chorvatsku. 

 

Jazyky: CZ, HR, DE

Tereza Pilipová

V Mediterranea pracuje od roku 2018, nyní na pozici Junior Property Consultant. V rámci firmy se účastní vytváření marketingové digitální strategie  a doprovází klienty na cestách do zahraničí.  Vystudovala University of Applied Sciences v Luzernu se specializací na digitální marketing.

Jazyky: CZ, EN, FR, ES

Tereza Jelínková

V Mediterranea pracuje jako webová koordinátorka a má na starost firemní komunikaci s klienty. Pracovala jako redaktorka regionálního deníku Novojičínsko a působila jako animátorka pro cestovní kancelář Blue Style. Věnuje se také překladům a editaci textů na webech. Studuje  fakultu mezinárodních vztahů na Greenwichské Univerzitě v Londýně. 

Jazyky: CZ, EN, ES, DE

 

 

 

Tina Jamrichová

V současnosti Country Marketing a PR manažerka slovenského developera HB Reavis, který působí na 6 trzích v Evropě. Zastřešuje marketing, PR, CSR, online i digitální komunikaci pro slovenský trh. V minulosti se věnovala komunikaci z korporátní i agenturní strany, pracovala pro O2, Unicredit Bank a  Wiktor Leo Burnett. Pracovní kariéru začínala pod vedením Lucie Pilipové a Johany Růžičkové v pražské a později bratislavské Via Perfecta. Studovala politologii a mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově v Praze. Kromě Bratislavy a Prahy jejím dočasným domovem byly i Spojené státy a Francie. Jazyky: EN, SK, CZ, FR, PO

Jarmila El Haddad

Pracovala téměř 20 let v Praze jako Event a Project Manager ve společnosti Via Perfecta, jako Managing Director ve fine dining cateringu Millennium. Další pracovní zkušenosti získala jako
Business Development Manager ve společnosti Zátiší a Senior Manager v Lobkowicz Events. Již pátým rokem žije ve střední Francii v oblasti zámků na Loiře, kde se učí francouzskému savoir-vivre. Dlouhodobě se zabývá nemovitostmi v zahraničí, designem interiérů, historií, uměním a stylem života bon chic, bon genre.

Jazyky: CZ, DE, FR, EN 

Zuzana Benešová

Po vystudování ekonomie a několika zahraničních studijních a pracovních pobytech pracovala v oboru public relations se specializací na CSR. Při mateřské dovolené začala podnikat v oboru realit. Založila společnost Seven Keys, která poskytuje služby pro krátkodobé pronájmy na Airbnb. Nyní spravuje přes 60 apartmánů v centru Prahy. Firmu řídí ze španělské Valencie, kam se s rodinou v roce 2014 přestěhovala. 

Jazyky: CZ, EN, ES