Tým

Lucie Pilipová Gaffi

Senior Consultant

Její osobní zkušenost se zahraničními nemovitostmi se váže již na konec 90. let, kdy stála u zrodu společnosti Mediterránea R.E.I. S.L., Madrid, španělské společnosti, která se věnovala investicím do nemovitostí ve Španělsku a oblasti Středomoří. Osobní zkušenost s investicemi i
vlastněním nemovitosti u moře se majitelé společnosti rozhodli zprostředkovat českým klientům a v roce 2002 založili dceřinnou poradenskou společnost v Praze. Postupně nabídli klientům další
lokality, v některých také sami investovali. Koupi a prodeji nemovitostí v zahraničí i investičním poradenstvím se Lucie Pilipová věnuje již téměř 20 let.

Jazyky/ CZ, EN, ES, FR, IT, RU

Johana Růžičková

Vystudovaná právnička pracovala nejprve pro mezinárodní organizaci OBSE, poté pro neziskovou organizaci Nadace Bohemiae. Společně s Lucií Pilipovou založila a 15 let úspěšně vedla eventovou agenturu Via Perfecta. Po mateřské dovolené se věnuje především designu a architektuře, což ji přivedlo k prodeji nemovitostí a home stagingu. S Lucií Pilipovou jí pojí nejen společná profesní minulost, ale především dlouholeté přátelství.

Jazyky: ​​CZ, EN, ES

Ivana Balková

Nemovitostem v zahraničí se věnuje již od roku 2003, kdy pro společnost Mediterránea Real Estate Investments s.r.o. pracovala jako ředitelka  sekce prodeje zahraničních nemovitostí. Začínala s prodejem nemovitostí na španělském pobřeží. V letech 2004 – 2010 měla na starost průzkum a otevření nových trhů s nabídkou nemovitostí v Chorvatsku, na Floridě a v Řecku.  K zahraničním nemovitostem a značce Mediterránea R.E.I. se opět vrátila v roce 2014. Od roku 2015 provozuje portál zahraničních nemovitostí www.domovumore.cz.
Je úspěšnou absolventkou akreditovaného studia s celostátní platností Certifikovaný realitní makléř II. stupně pořádaném ARK ČR.

Jazyky: CZ, EN, ES, IT

Zuzana Benešová

Po vystudování ekonomie a několika zahraničních studijních a pracovních pobytech pracovala v oboru public relations se specializací na CSR. Při mateřské dovolené začala podnikat v oboru realit. Založila společnost Seven Keys, která poskytuje služby pro krátkodobé pronájmy na Airbnb. Nyní spravuje přes 60 apartmánů v centru Prahy. Firmu řídí ze španělské Valencie, kam se s rodinou v roce 2014 přestěhovala. 

Jazyky: CZ, EN, ES

Jarmila El Haddad

Pracovala téměř 20 let v Praze jako Event a Project Manager ve společnosti Via Perfecta, jako Managing Director ve fine dining cateringu Millennium. Další pracovní zkušenosti získala jako
Business Development Manager ve společnosti Zátiší a Senior Manager v Lobkowicz Events. Již pátým rokem žije ve střední Francii v oblasti zámků na Loiře, kde se učí francouzskému savoir-vivre. Dlouhodobě se zabývá nemovitostmi v zahraničí, designem interiérů, historií, uměním a stylem života bon chic, bon genre.

Jazyky: CZ, DE, FR, EN 

Tina Jamrichová

V současnosti Country Marketing a PR manažerka slovenského developera HB Reavis, který působí na 6 trzích v Evropě. Zastřešuje marketing, PR, CSR, online i digitální komunikaci pro slovenský trh. V minulosti se věnovala komunikaci z korporátní i agenturní strany, pracovala pro O2, Unicredit Bank a  Wiktor Leo Burnett. Pracovní kariéru začínala pod vedením Lucie Pilipové a Johany Růžičkové v pražské a později bratislavské Via Perfecta. Studovala politologii a mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově v Praze. Kromě Bratislavy a Prahy jejím dočasným domovem byly i Spojené státy a Francie.

Jazyky: EN, SK, CZ, FR, PO