Vila 4+1, Sirolo, Itálie

€450,000

Popis

Krásná dvoupodlažní vila jen pár kroků od historického centra a slavného náměstí Piazzetta, v dochozí vzdálenosti od pláže v městečku Sirolo na pobřeží Riviera del Conero v Itálii.

Dům tvoří v přízemí velký obývací pokoj s přístupem do zahrady, jídelna, velká kuchyň s výstupem do zadní části zahrady a koupelna. V prvním patře je velká ložnice s koupelnou a šatnou, která má balkon s panoramatickým výhledem. Je zde druhá velká ložnice s koupelnou. V podkroví, které se používá jako studovna nebo ložnice pro hosty, je ložnice, chodba a koupelna se sprchovým koutem. Z obývacího pokoje je vstup do sklepní části, kde je kromě garáže také prádelna s úložnými prostory. Velká zahrada obklopuje vilu ze tří stran. Je vybavená pergolou a zavlažovacím systémem.

Riviéra del Conero se táhne po východním pobřeží italské boty. Více než 150 kilometrů pláží protíná skalnatý výběžek Monte Conero, který dal jméno celé oblasti. V roce 1987 na něm byl ustanoven přírodní park s 18 značenými turistickými stezkami a celou řadou překrásných vyhlídkových míst. Romantické pláže a zátoky pokrývá hrubší písek nebo jemné oblázky. Krajina se zelená smíšenými lesy přecházejícími v piniové háje a na obzoru se zdvihají vrcholky Apenin. Centrum oblasti tvoří městečka Marcelli di Numana, Sirolo a Ancona poskytující veškeré zázemí letním návštěvníkům. Vynikající italské speciality nabízejí restaurace, rybářské bašty, pizzerie, bary a samozřejmě stánky se zmrzlinou. Sportovní vyžití na vás čeká na tenisových kurtech, beach volejbalovém a fotbalovém hřišti či při jízdě na koni. Přímo na pláži sídlí centra vodních sportů s dobrodružnými aktivitami pro děti i dospělé. Malebné promenády a kamenné uličky jsou protkány množstvím roztomilých obchůdků se suvenýry a řemeslnými výrobky. V okolí je řada zajímavých historických míst: památkami protkaná Ancona, poutní místo Loreto, Castelfidardo, Recanati, Potenza Picena, Offagna, Agugliano, Polverigi či Santa Maria Nova.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    300 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet