Vila, 8+1 Provence, Francie

€895,000

Popis

Autentický kamenný statek v srdci Provence.

Tato nemovitost se nachází mezi oblíbenými vesnicemi Oppede a Ménerbes a má užitnou plochu 335 m2 a pozemek 4 724 m2, z toho 2 000 m2 nepřilehlého dubového dřeva. Krásný vnitřní nádvoří, překonané baldachýnem o rozloze více než 90 m2, mu dodává vzhled venkovského domu.
2 křídla farmy o rozloze 255 m2 jsou sjednocená, ale mohou být také zcela nezávislá. Jeho typicky provensálská konstrukce vede k prostorným obývacím pokojům, 4 ložnicím a 3 koupelnám. V přízemí je obývací pokoj s otevřeným krbem, dvě vestavěné kuchyně, technická místnost, klenutý sklep a místnost o velikosti 35 m2, která se v současné době používá jako dílna, ale lze ji převést na ložnici. Horní patro je přístupné z každého konce budovy, první do kuchyně a druhý do dílny. V patře: 4 ložnice, 2 sprchové kouty a koupelna, místnost, do které lze umístit kancelář nebo šatnu, a velký obývací pokoj o velikosti 45 m2. Velmi příjemný, světlý dům kombinující kouzlo a autentičnost. Kvalitní restaurování a dekorace.

Provence, region v jihovýchodní Francii hraničící s Itálií a Středozemním mořem, je známý svou rozmanitou krajinou, od nížin jižních Alp a Camargue po zvlněné vinice, olivové háje, borové lesy a pole levandule. Na jih je Côte d’Azur (nebo Francouzská Riviéra), kde na pobřeží lemuje elegantní město Nice a okouzlující letoviska jako Saint-Tropez a Cannes.

Dodatečné informace

  • Area/ Pozemek
    4724 m²

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet