Villa/Vila 6+1, Provence, France/Francie

€2,120,000

Popis

Beautiful villa in the middle of Provence.  

This old building with a useful area of approximately 700 m² offers large volumes which make it a rare property for sale. It is surrounded by 6 hectares of land. The three bodies of buildings articulated around a large interior courtyard give this place an absolute charm.The structural work was entirely completed. The proposed project involves the creation of 6 bedrooms with a caretaker’s apartment.A 12 x 4 m swimming pool with a large pool house of 94 m² complete this property with exceptional potential. A few minutes from all amenities, 40 minutes from Avignon TGV station, 1 hour from Marseille international airport.

Provence, a region in southeastern France bordering Italy and the Mediterranean Sea, is known for its diverse landscapes, from the Southern Alps and Camargue plains to rolling vineyards, olive groves, pine forests and lavender fields. To the south is the Côte d’Azur (or French Riviera), where the elegant city of Nice and glamorous resort towns such as Saint-Tropez and Cannes line the coast.

Krásná vila uprostřed Provence.

Naše agentura, Immobilière du Château, s potěšením nabízí k prodeji výjimečnou kamennou nemovitost, která se nachází na úpatí vesnice Gordes. Tato stará budova s užitnou plochou přibližně 700 m² nabízí velké objemy, díky kterým je na prodej vzácná nemovitost.Je obklopen 6 hektary půdy, z nichž 1 je osázen vinicemi, ze kterých si můžete vychutnat jasný výhled na Luberon a na vesnici.Tři těla budov členěná kolem velkého vnitřního nádvoří dávají tomuto místu absolutní kouzlo.Stavební práce byly zcela dokončeny. Navrhovaný projekt zahrnuje vytvoření 6 ložnic s domovníkem. Plavecký bazén 12 x 4 m s velkým bazénovým domem o rozloze 94 m² doplňuje tuto nemovitost s výjimečným potenciálem.Pár minut od veškeré občanské vybavenosti, 40 minut od stanice TGV Avignon, 1 hodinu od mezinárodního letiště Marseille.

Provence, region v jihovýchodní Francii hraničící s Itálií a Středozemním mořem, je známý svou rozmanitou krajinou, od nížin jižních Alp a Camargue po zvlněné vinice, olivové háje, borové lesy a pole levandule. Na jih je Côte d’Azur (nebo Francouzská Riviéra), kde na pobřeží lemuje elegantní město Nice a okouzlující letoviska jako Saint-Tropez a Cannes.

Dodatečné informace

  • Plot area/ Pozemek
    60622 m²
  • Pool/ Bazén
    94 m²

Sdílej nemovitost

Share