Vila 6+1, Čiovo, Chorvatsko

€1,750,000

Popis

Moderní vila ve výstavbě s přímým přístupem k moři a na přírodní skalnatou pláž v atraktivní lokalitě na jižním pobřeží ostrova Čiovo.

Třípodlažní vila má rozlohu 251,62 m2 na pozemku 510 m2. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj, moderní krb, kuchyň a jídelní kout. Kromě toho jsou v přízemí dvě komory z nichž jedna je přístupná přímo z kuchyně, a jedna toaleta. V prvním patře se nachází fitness místnost s balkonem (kterou lze snadno přeměnit na jinou místnost) a v bezprostřední blízkosti prádelna s koupelnou pro fitness. Kromě toho jsou na patře dvě ložnice se šatní skříní a koupelnou, obě s výhledem na moře. V horním patře je vstupní prostor a dvě ložnice s šatnou a koupelnami; z toho hlavní pokoj má šatnu. Oba pokoje jsou orientovány směrem k moři. Všechny pokoje ve vile mají přístup na terasy s výhledem na moře.

Stavba vily je z železobetonu, s fasádou z kamenné vlny. Hliníkové systémy jsou od renomovaného výrobce Shücko a jsou elektrifikovány, ovládané pomocí inteligentního domácího systému. Vnitřní schodiště vily je speciálně vyrobeno z kombinace kovu a dřeva. Všechny materiály a vybavení jsou od kvalitních světových výrobců, včetně kuchyňských spotřebičů. Okolí vily je kaskádové, před vilou je bazén lemovaný světelnými mozaikovými dlaždicemi (luminiscenční mozaika) a oblast bazénu a před vilou s terasami. Vila má také venkovní kuchyň. Atraktivní poloha, která vám umožní strávit celý den na pláži, a zároveň si užívat relaxační středomořské prostředí, blízkost města Split a města Trogir, blízkost letiště jsou jen některé z výhod vily, ideální pro rodinu.

Ostrov Čiovo leží asi 30 km od Splitu, přímo u historického městečka Trogir, který je jednou z perel pobřeží střední Dalmácie. Je propojen s pevninou dvěmi mosty, zároveň si zachovává ostrovní atmosféru. Zejména jižní pobřeží ostrova, které má výhled na volné moře a ostrovy, nabízí po většinu roku klidnou ostrovní atmosféru. Trogir nabízí v sezoně i mimo ni jak společenské, tak kulturní vyžití a najdete zde veškeré služby nezbytné k bezstarostnému bydlení i dovolené. Letiště je vzdáleno jen 5 km od Trogiru.

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet