Vila 5+1, Sardinie, Itálie

€580,000

Popis

Krásná vila s panoramatickými výhledy jen pár set metrů od neuvěřitelně tyrkysového moře typického pro Costa Paradiso v severní části ostrova Sardinie.

Tato nemovitost se nachází na pozemku o rozloze 1.000 m² a vyznačuje se prostorným obývacím pokojem, z něhož je nádherný výhled na moře. Dům, postavený na konci 80. let, je orientován na západ a kromě toho, že je slunečný během dne, nabízí ve večerních hodinách nádherný západ slunce. Užitná plocha vily je asi 150 m2. Vchod vede přímo do obývacího prostoru rozděleného do dvou úrovní: ve spodní části je relaxační prostor s výhledem na moře, zatímco ve vyvýšené části je jídelna s přístupem do komfortní zahrady. K vybavení patří moderní kuchyně, čtyři dvoulůžkové pokoje a dvě koupelny, z nichž jedna byla nedávno renovována. Zvláštní pozornost této krásné vily představují velké venkovní plochy. Vedle zahrady, kde lze umístit bazén, je zde prostorná a příjemná veranda s nádherným výhledem na moře a terasa umístěná v zadní části domu, velmi užitečná pro dny, kdy intenzita mistrálního větru stoupá. K dispozici je také venkovní parkoviště a prostorná garáž. Vila se nachází u silnice, kde je provoz omezen pouze na obyvatele oblasti, takže soukromí a ticho jsou zaručeny i během nejnáročnějších měsíců.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    1 000 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet