Vila 4+1, Rogoznica, Chorvatsko

€1,650,000

Popis

Luxusní vila v první linii u moře s bazénem

Nemovitost je postavena v minimalistickém stylu s luxusním interiérem a rozkládá se na ploše o velikosti 400 m2. Vila se skládá ze tří podlaží. V přízemí nalezneme prostornou garáž, do které se vejde pět aut. V prvním patře se nachází obývací pokoj s luxusní vybavenou kuchyní, toaletou a ložnicí s vlastní koupelnou a v posledním patře jsou dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou. K hlavní ložnici také přísluší velká šatna.
Ze všech pokojů vede přístup na prostornou krytou terasu s nádhernými panoramatickými výhledy na moře a pobřeží, kde je možnost grilovat. Z terasy poté vedou schody dolů k bazénu. Vila má veškerou potřebnou infrastrukturu a je postavena z vysoce kvalitních materiálů. Celá nemovitost je klimatizovaná, má podlahové topení, solární systémy ohřevu vody, bezpečnostní dveře, videokamery a rolety na elektrický pohon.

Nemovitost se nachází jen 3 km po pobřeží od nejbližší malé vesnice, kde jsou obchody, kavárny, pekárna a další užitečné služby a zařízení. Mezinárodní letiště je vzdáleno pouhých 25 km.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    1600 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet