Villa/Vila 7+1, Javea, Španělsko

€570,000

Popis

Completely renovated traditional Mediterranean villa with stunning views of the coast and the sea in Javea on the Costa Blanca.

The villa features a living room, a billiard lounge, 5 large bedrooms, 3 bathrooms, a fully equipped kitchen with a private terrace. The villa is equipped with central heating with radiators and also air conditioning, also has a solar panel system of the latest generation for hot water (new equipment). The whole villa is decorated with the most fashionable details and equipped with high quality furniture. One of the wonders of this villa is its lush irrigated garden with a waterfall at the entrance, exotic plants and fruit trees. Other facilities include a petanque field, a SPA center with a hot tub, a sauna (with a private shower), a massage pergola and a 10 x 5 meter swimming pool, where you can enjoy stunning sea views. There is also a summer kitchen fully equipped with grill, hob, freezer, fridge, dishwasher, dishes (everything new). This kitchen is covered with a pergola and equipped with a large table. The villa has a garage of 40 m2 with 2 doors. It has indoor / outdoor alarm, WiFi throughout the house and throughout the property, TV with national and international channels.

Javea is a small, historic city, without high-rise buildings, offering a relaxing atmosphere. Javea offers clean, warm, blue Mediterranean sea round beautiful beaches and bays. With a variety of landscapes ranging from sandy coastlines to harsh mountain areas, due to its mild year-round climate and, in particular, the careful policy of building and planning tourist facilities, Javea is a jewel on the Costa Blanca, combining beauty and modern services with the charm of an old fishing village.

Kompletně zrekonstruovaná tradiční středomořská vila s nádhernými výhledy na pobřeží a moře v Javea na pobřeží Costa Blanca.

Vila nabízí obývací pokoj, salonek s biliárem, ​​5 velkých ložnic, 3 koupelny, plně vybavenou kuchyň s vlastní terasou. Vila je vybavená ústředním vytápěním s radiátory a také klimatizací, má také systém solárních panelů poslední generace pro horkou vodu (nové zařízení). Celá vila je vyzdobena nejmódnějšími detaily a vybavena vysoce kvalitním nábytkem. Jedním z divů této vily je její svěží zavlažovaná zahrada s vodopádem u vchodu, exotickými rostlinami a ovocnými stromy. K dalším vybavením patří hřiště na petanque, SPA centrum s vířivkou, saunou (s vlastním sprchovým koutem), masážní pergolou a bazénem o rozměrech 10 x 5 metrů, ze kterého si můžete vychutnat nádherný výhled na moře. K dispozici je také letní kuchyně plně vybavena grilem, varnou deskou, mrazničkou, lednicí, myčkou nádobí, nádobím (všechno nové). Tato kuchyň je zastřešena pergolou a vybavena velkým stolem. Vila má garáž 40 m2 se 2 dveřmi. Má vnitřní / venkovní alarm, WiFi v celém domě a na celém pozemku, TV s národními a mezinárodními kanály.

Javea je malé, historické město, bez výškových budov, které nabízí relaxační atmosféru. Javea nabízí čisté, teplé, modré Středozemní moře kolech krásných pláží a zátok. Díky rozmanitosti krajiny, počínající písečným pobřežím až po drsné horské oblasti, díky svému mírnému celoročnímu klima a zejména pečlivé politiky výstavby a plánování turistických zařízení, je Javea klenotem na pobřeží Costa Blanca, který kombinuje krásu a moderní služby s šarmem staré rybářské vesnice.

 

To buy a property in Spain click/Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    1 000 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet