Vila 6+1, Sardinie, Itálie

Price on call

Popis

Luxusní vila v jedné z nejžádanějších lokalit na ostrově Sardinii, na jihozápadním pobřeží jen 45 km od hlavního města Cagliari.

V přízemí vily se nachází jedinečná prostorná obytná plocha s oddělenou kuchyní a jídelnou. Z obývacího pokoje je vstup na verandu s posezením a pak dále na prostornou terasu s bazénem. K dispozici je také letní kuchyně s jídelním stolem. V prvním patře je hlavní ložnice s koupelnou a
verandou, dvě koupelny a dvě ložnice s verandou. V tomto patře jsou také 2 samostatné depandance, každá má ložnici, koupelnu a verandu. Vila je luxusně a kvalitně vybavena. Venkovní posuvná okna jsou ze švédské borovice, vnitřní rámy v obývacím prostoru jsou v rustikálním dubu. Obklady v koupelnách jsou z tradičního sardinského keramického obložení, povrch sprchy a umyvadla jsou z kvalitního sardinského mramoru. V obývacím prostoru se nacházejí trámy z kaštanového dřeva. Nábytek byl vyroben na zakázku z masivního dřeva z přírodního dubu.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Terasy
    108 m2
  • Garáž
    33 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet