Vila 5+2, Rogoznica, Chorvatsko

€940,000

Description/Popis


Villa in an attractive location, on the first line by the sea on the outskirts of a small picturesque village near Rogoznica.
It is located on a plot of 1,230 m2 and is spread over 2 floors with a total living area of ​​130 m2. The villa is organized as 2 separate apartments. Access to both apartments is via a side entrance with external stairs connecting both units. The upper apartment has an open kitchen / dining / lounge with doors leading to a sea-view terrace, a double bedroom, a twin bedroom and a bathroom. The lower apartment has a kitchen, a living room, a twin bedroom and a bathroom. A gentle path with low steps leads down the large garden to the beach, which is located directly in front of the villa, where there is a mooring for the boat. Near the villa is a pebble beach. The villa offers complete privacy.

Vila v atraktivní lokalitě, v první linii u moře na okraji malé malebné vesnice nedaleko Rogoznice.

Nachází se na pozemku o rozloze 1 230 m2 a rozkládá se na 2 podlažích s celkovou obytnou plochou 130 m2. Vila je organizována jako 2 samostatné apartmány. Přístup do obou apartmánů je veden bočním vchodem s vnějšími schody spojujícími obě jednotky. V horním bytě je otevřená kuchyně / jídelna / společenská místnost s dveřmi vedoucími na terasu s výhledem na moře, ložnice s manželskou postelí, ložnice s oddělenými postelemi a koupelna. Spodní apartmán má kuchyň, obývací pokoj, ložnici s oddělenými postelemi a koupelnu. Mírná cesta s nízkými schody vede dolů rozsáhlou zahradou na pláž, která se nachází přímo v přední části vily, kde je kotvení pro loď. V blízkosti vily je oblázková pláž. Vila nabízí naprosté soukromí.

 

 

Additional information/Dodatečné informace

  • Land / Pozemek
    1 230 m2

Share/Sdílej nemovitost

Share