Vila 4+1, Sardinie, Itálie

€520,000

Description/Popis

Vila s nádherným výhledem na moře jen pár minut chůze od pláže v klidné lokalitě na severovýchodním pobřeží Sardinie nedaleko San Teodoro.

Vila se skládá z velkého obývacího pokoje s krbem, kuchyně, tří ložnic, dvou koupelen, komory, velké kryté terasy s okouzlujícím výhledem na moře, zahrady obklopující vilu ze 4 stran. Vila má garáž. Je vytápěna radiátory, má venkovní gril a venkovní sprchu.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Share/Sdílej nemovitost

Share