Vila 4+1, Sardinie, Itálie

€290,000

Popis

Vila s nádherným výhledem na moře v klidné hlídané komunitě rozložené na kopci nad jižním pobřežím Sardinie nedaleko krásných bílých pláží, mezi městy Pula a Domus de Maria.

Vila se skládá z velké a světlé vstupní haly s kuchyní, chodby, dvou ložnic a koupelny. Má také terasu s panoramatickými výhledy a pěknou zahradu ze všech stran. Součástí je také depandance s jednou ložnicí a koupelnou. Komunita leží cca 3 km od centra městečka, 12 km od golfového hřiště a 50 km od letiště v Cagliari.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet