Villa/Vila, 4+1, Rogoznica, Croatia/Chorvatsko

€1,200,000

Popis

Modern, newly built villa in a quiet bay
The house consists of four floors. On the ground floor, in addition to the garage, we find a kitchen, bathroom, bedroom and a spacious room for a home cinema. On the first floor, there is a spacious living room, a bathroom and a covered terrace with a swimming pool of 18 m2. The second floor has three bedrooms, each with its own bathroom. On the top floor of the villa, we find a bathroom with a sauna and a roof terrace with a fantastic area of ​​60 m2. You can enjoy views of the open sea from every room and terrace in the house. The total usable area of ​​the house is 380 m2.
It is possible to park on the plot. The house is located on the beach, the centre of the town Rogoznica is within walking distance. From the heart of Dalmatia, it is only 30 km to the airport.

Moderní, nově postavená vila v klidné zátoce

Dům se skládá ze čtyř pater. V přízemí kromě garáže najdeme kuchyň, koupelnu, ložnici a prostorný pokoj pro domácí kino. V prvním patře se nachází prostorný obývací pokoj, koupelna a krytá terasa s bazénem o velikosti 18 m2. Druhé patro disponuje třemi ložnicemi, přičemž každá má svou koupelnu. V posledním patře vily najdeme koupelnu se saunou a střešní terasu o fantastické rozloze 60 m2. Z každého pokoje i terasy v domě si lze užít výhled na otevřené moře. Celková užitná plocha domu je 380 m2.

Na pozemku je možno zaparkovat. Dům se nachází na pláži, centrum města Rogoznica je v docházkové vzdálenosti. Ze srdce Dalmácie je to pouhých 30 km na letiště.

 

Dodatečné informace

  • Land/Pozemek
    390 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Share