Vila 5+1, Benidorm, Španělsko

€2,250,000

Popis

Luxusní vila v kopcích nad Benidormem, s krásným výhledem na hory a moře, s vlastním bazénem.

Moderně navržená vila v horní části Benidormu, odkud si můžete vychutnat nádherný výhled na město, pláže, hory a na Středozemní moře. Obytná plocha je 491 m2 ve dvou patrech, která jsou dále rozdělena na garáž, čtyři ložnice, čtyři koupelny, WC pro hosty, plně vybavená designová kuchyň a prostorný obývací pokoj. Dům je plně klimatizován, i s možností podlahového vytápění, jsou zde také žaluzie a motorizované rolety.

Benidorm je největším letoviskem na pobřeží Costa Blanca, zároveň je největším v celém Španělsku. Jsou zde přes čtyři míle dechberoucí pláží a křišťálově čisté vody, stejně jako krásná pláž Playa Levante, kde leží velké množství restaurací, kaváren a barů. Benidorm má více než 3000 hodin slunečního svitu ročně.

Ve staré části města stojí určitě za vidění místo zvané Punta Canfalí. Kdysi byl na tomto skalnatém výběžku hrad. Dnes je tu postavena terasa, z níž se po schodech schází na kruhovou vyhlídku nazvanou „Balkón Středomoří“, odkud se před vámi otevírá nádherné panorama. Před sebou máte benidormské pláže i pobřežní promenádu. V bezprostřední blízkosti se nachází klasicistní kostel svatého Jakuba, který uvnitř skrývá sošku patronky města Pannu Marii Orodovnici. Zde na toto náměstíčko ústí typické úzké uličky staré části města, které vás dovedou do obchodní zony. V celém Benidormu najdete celou řadu restaurací, barů, kaváren, kde můžete ochutnávat místní speciality i speciality mezinárodní kuchyně. Benidorm je asi 60 km od letiště a 140 km od Valencie.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    1000 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet