House/Dům 8+2, Posedarje, Croatia/Chorvatsko

€450,000

Popis

Renovated house right on the Croatian beach

The house consists of a ground floor, first floor and attic. On the ground floor we find a hallway, a bathroom, a toilet, a living room, a kitchen with a dining area and access to the terrace, a bedroom and a pantry. The large terrace offers sea views. Upstairs there are three more bedrooms (two of which have access to the terrace), a toilet, a bathroom and another pantry. The attic has two more small bedrooms. In the garden there is a small outbuilding, which also has a kitchen, a living room and a bathroom, outside we can find a barbecue. The house has a garage and 6 parking spaces.

Through a beautiful maintained garden we get to a private beach, where it is possible to moor a small boat. The property is located in a quiet area of ​​Posedarje near Novigrad. The house is about 35 km from the airport.

Renovovaný dům přímo na chorvatské pláži

Dům se skládá z přízemí, prvního nadzemního patra a podkroví. V přízemí najdeme chodbu, koupelnu, toaletu, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou a přístupem na terasu, ložnici a spižírnu. Velká terasa nabízí výhled na moře. V patře se nachází další tři ložnice (dvě z toho mají přístup na terasu), toaleta, koupelna a spižírna. Podkroví disponuje ještě dalšími dvěma malými ložnicemi. Na zahradě se nachází ještě malá přístavba, která taktéž disponuje kuchyní, obývacím pokojem a koupelnou, venku najdeme gril. K domu náleží garáž a 6 parkovacích míst.

Přes krásnou udržovanou zahradu se dostaneme na soukromou pláž, kde je možno zakotvit malou loďku. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě Posedarje kousek od Novigradu. Od letiště je dům vzdálen cca 35 km.

Dodatečné informace

  • Pozemek/Land
    768 m2

Sdílej nemovitost

Share