Dům 5+2, Sardinie, Itálie

€397,000

Popis

Vilka s depandancí s panoramatickými výhledy na tyrkysové moře a pobřeží, na klidném místě méně než 5 minut od centra San Teodoro, v blízkosti pláže.

Hlavní dům má obývací pokoj s terasou, jídelnu s kuchyňským koutem, 2 ložnice a koupelnu. Za domem je krytý dvorek s prádelnou a komorou. K domu patří samostatná dependance, která nabízí obývací pokoj s kuchyní, ložnici a koupelnu. Dům leží v klidné rezidenční komunitě ve svahu. Cena nemovitosti je snížena z původních 460 000 EUR!

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet