Dům 4+1, Sardinie, Itálie

€275,000

Popis

Dům se samostatnou depandancí a s krásným výhledem na moře, v dochozí vzdálenosti od pláže, v klidné lokalitě nedaleko San Teodoro na východním pobřeží Sardinie.

Hlavní budova nemovitosti nabízí obývací pokoj a kuchyň s krásnou verandou s výhledem na moře, dvě ložnice, koupelnu a zahrada. Z kuchyně je přístup do vnitřního dvora, který spojuje depandanci sestávající z další ložnice s manželskou postelí a koupelny.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet