Dům 3+kk, Sardinie, Itálie

€120,000

Popis

 

Bungalov se 2 ložnicemi v krásném obytném komplexu ponořeném do zeleně, kousek od moře a písčitých pláží nedaleko Villasimius na jihovýchodním pobřeží Sardinie.

Jednopodlažní domek nabízí malou lodžii a zahradu ze tří stran. V interiéru se nachází obývací pokoj s krbem a jídelním prostorem. Odtud se vchází do dvou ložnic a koupelny. Tuto část pobřeží charakterizují vysoké borovice a široká škála středomořských křovin, čímž patří k nejvyhledávanějším na jihovýchodním pobřeží Sardinie.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální.Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

 

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet