Dům 3+kk, Kréta, Řecko

€120,000

Popis

Okouzlující řadový dům s výhledem na moře v malém komplexu 6 domů se společným bazénem, v dochozí vzdálenosti od pláže, západně od Chanie.

Velikost domu je 75,46 m2, verandy 28,92 m2 a balkony mají 17,60 m2. Dům má dvě patra a byl postaven v roce 2005 na pozemku 1 500 m2. Hlavní vchod vás zavede do přízemí, který poskytuje otevřený obývací prostor s plně vybavenou kuchyní a koupelnou. Velká okna s dvojitým prosklením poskytují přístup k impozantní terase se zahradním nábytkem s výhledem na bazén. Bazén má dobrou velikost cca 58 m2. Dlážděné schodiště vede do prvního patra, které se skládá ze dvou ložnic a koupelny. Obě ložnice mají balkon, vestavěné skříně a klimatizaci. Ložnice orientovaná na sever nabízí také výhled na moře a na hory. Koupelna je světlá, vzdušná a stylová. Dům leží v klidné čtvrti, pěkně zařízené a dokonale udržované. Ideální pro ty, kteří hledají rekreační dům v blízkosti slavných pláží západní Kréty a v klidu krajiny.

Největší řecký ostrov Kréta vyniká starobylými městy, legendárními minojskými paláci včetně Knossu, a působivou hornatou krajinou. Je nejjižněji položeným řeckým ostrovem s klimatem velmi podobným jižnímu pobřeží Španělska. Severní pobřeží lemují rekreační střediska, ale i starobylá města jako Réthymno či Chaniá. Členité jižní pobřeží – zejména jihozápadní část – je o něco méně zastavěné.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Řecku, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    1 500 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Share