Apartment/Byt 3+1,Torrevieja, Spain/Španělsko

€249,875

Popis

Modern penthouse with sea view.

The luxury residential complex offers spectacular sea views and large common areas with a spacious swimming pool. The apartment will surprise you with spectacular views and generous indoor and outdoor space, whether you choose a higher level or ground floor type of property. The spacious living area is divided into a living room with an open kitchen, with glass doors to a large terrace and a solarium with space for enjoying the sun during the day and evening dining with spectacular sea views and plentiful sunshine. Two cozy bedrooms and two bathrooms make this property the best choice. Underground parking is included. The property is located in a private community and within walking distance of a sandy beach with a blue flag.

Costa Blanca has a typical Mediterranean climate, with a cool sea breeze in summer and is protected by the surrounding mountains against the cold northern winds in winter. The area has an average of nearly 3000 hours of sunshine per year and the average temperature slightly exceeds 20 degrees. In 1986, the World Health Organization recommended the climate of the area as one of the most pleasant in the world – neither too warm in summer nor too cold in winter. It has an average of 325 sunny days a year, making it ideal for visiting all year round.

Moderní penthouse s výhledem na moře. 

Luxusní rezidenční komplex nabízí nádherný výhled na moře a velké společné prostory s prostorným bazénem. Byt vás překvapí nádherným výhledem a velkorysým vnitřním i venkovním prostorem, ať už si vyberete vyšší úroveň nebo přízemní typ nemovitosti. Prostorný obývací prostor je rozdělen na obývací pokoj s otevřenou kuchyní, se skleněnými dveřmi na velkou terasu a solárium s prostorem pro vychutnání slunce během dne a večerním stolováním s nádherným výhledem na moře a hojným slunečním svitem. Dvě útulné ložnice a dvě koupelny činí tuto nemovitost tou nejlepší volbou. V ceně je zahrnuto podzemní parkoviště. Nemovitost se nachází v soukromé komunitě a pěší vzdálenosti k písečné pláži s modrou vlajkou.

Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

To buy a prperty in Spain click/Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share