Byty 4/5+1, Zadar, Chorvatsko

€800,000

Popis

Nádherný development luxusních apartmánů v první linii u moře

Tento nový projekt se bude skládat ze dvou budov, přičemž každá z nich nabídne čtyři apartmány. V přízemí se budou nacházet dva byty, třetí najdeme v prvním patře a byty v posledním patře budou figurovat jako penthousy.

Přízemní byty bude tvořit obývací pokoj, kuchyň, jídelna, 4 ložnice, 3 koupelny, wellness, prádelna, šatna, a  zahrada. Součástí každého apartmánu bude také zastřešená terasa a krytý bazén 34 m2, dále také nekrytý bazén 13 m2. K bytům budou náležet 2 parkovací stání a garáž. Celková obytná plocha bytů bude 272 m2.

Apartmány v prvním patře se skládají z obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, 3 ložnic, 2 koupelen, zastřešené terasy s bazénem 48 m2, prádelny, skladu a v jejich ceně jsou 2 parkovací místa. Celková plocha těchto bytů bude 127 m2.

Oba luxusní penthousy se budou skládat ze dvou podlaží, v tom prvním najdeme obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, 4 ložnice, 3 koupelny, WC, wellness, 2 kryté terasy a balkony. Celková plocha prvního patra tak bude 229 m2. Střešní terasa se skládá z nekryté terasy 146 m2, zastřešené terasy velké 32 m2, sluneční terasy a bazénu 44 m2. V ceně penthousů jsou rovněž dvě parkovací stání a garáž-

Apartmány jsou právě ve výstavbě, při koupi tak nová majitelé budou moci mít možnost vybrat si materiály do interiéru.

Pro více informací a ceny jednotlivých apartmánů nás neváhejte kontaktovat.

Nemovitosti se budou nacházet v první linii u moře v oblasti města Zadar.

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet