Byty 3+1, Primošten, Chorvatsko

€249,000

Popis

Byty s dvěma ložnicemi a krásným výhledem pouhých 50 m od moře

Nemovitost je rozdělena na tři podlaží. V přízemí se nachází garáž a skladovací místnosti. Všechny apartmány nabízejí jedinečný výhled na moře, Primošten a okolí. Na prodej jsou byty v prvním a druhém patře.

Byt č.1 pokrývá 66 m2 obytné plochy a nabízí dvě ložnice, koupelnu, kuchyň a obývací pokoj se vstupem na terasu a upravenou zahradu. K bytu přísluší komora a jedno venkovní parkovací stání. Cena tohoto apartmánu je 249 000 EUR.

Byt č.2 o obytné ploše 66 m2. V apartmánu se nachází kuchyň s obývacím pokojem, z kterého vede přístup na terasu a upravenou zahradu, dvě ložnice a koupelna. K bytu náleží komora a jedno garážové stání. Cena druhého bytu je 269 000 EUR.

Byt č.3 v druhém patře o obytné ploše 70 m2. Najdeme zde kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice a koupelnu. Z obývacího pokoje vede vstup na terasu. K bytu dále přísluší komora a jedno garážové místo. Cena apartmánu v druhém patře je 269 000 EUR.

Byt č.4 o obytné ploše 66 m2. Byt nabízí dvě ložnice, koupelnu, kuchyň a obývací pokoj se vstupem na terasu. K bytu náleží komora a jedno garážové stání. Cena čtvrtého bytu je 269 000 EUR.

Při stavbě byly použity špičkové materiály i vnitřní vybavení. Všechny byty mají ústřední podlahové topení a klimatizaci. Nemovitost se nachází pouhých 15 minut chůze od moře do centra. 

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet