Byty 2/3/6+1, Pašman, Chorvatsko

€115,000

Popis

Atraktivní apartmány v první linii u moře v krásné zátoce

Nově vybudovaná residenční budova nabídne hned několik bytů k prodeji.

Byt č. 1 – Tento byt se nachází v prvním patře, a disponuje chodbou, koupelnou, prostorným obývacím pokojem s kuchyní a jídelnou a dvěma ložnicemi. Obě ložnice mají balkon, z obývacího pokoje vede přístup na terasu, která nabízí výhled na moře. Cena tohoto bytu je 136 000 EUR.

Byt č.2 – Tento apartmán najdeme v druhém patře a nabízí vstupní halu, otevřenou kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem s krásným výhledem na moře, balkon, koupelnu a jednu ložnici. Celková užitná plocha tohoto bytu je 45 m2, jeho cena je 115 000 EUR.

Byt č. 3 – Poslední byt v budově se nachází rovněž v druhém patře, ale rozprostírá se také v podkroví, jedná se tedy o penthouse. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem, koupelnou a dvěma ložnicemi v druhém podlaží, a v podkroví dále nabídne druhý obývací pokoj, další dvě ložnice, koupelnu a střešní terasu. Celková plocha tohoto bytu je 100 m2, a jeho cena je 235 000 EUR.

Všechny apartmány mají terasu nebo balkon s výhledem na otevřené moře. Každý byt má jedno parkovací místo. Všechny byty jsou klimatizovány, vybudovány dle nejvyšších standardů a nabízí tak moderní bydlení s vysokou energetickou účinností.

Apartmány se nachází v oblasti Kraj na ostrově Pašman, je zasazena do bytového komplexu, který rovněž nabízí parkovací místa a dětské hřiště. Ostrov je s pevninou spojen pravidelnou trajektovou linkou. Pašman ještě není mezi turisty tolik známý, a proto nabízí panenskou přírodu, klid a malebné vyhlídky na plantáže olivovníků. 

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet