Byty 3/4+1, Guadalmar, Marbella, Španělsko

€935,000

Popis

Nový luxusní rezidenční komplex avantgardního a inovativního designu přímo u pláže, navržený tak, aby co nejvíce využil otevřené výhledy a propojení se Středozemním mořem.

V této rezidence můžete vybírat z různých velikostí bytů, od studií až po byty se 3 ložnicemi. V ceně je vybavená kuchyně zn. Gunni a Trentino, vytápěné podlahy, luxusní sanita. Majitelům bude k dispozici venkovní bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, trasa pro běžce v rámci rezidence, 24 hodinová bezpečnostní službam, sauna, turecká lázeň a plně vybavená posilovna. Rezidence je strategicky umístěná jen 800 metrů od golfového hřiště Parador Málaga. Leží 6.5km od mezinárodního letiště Malaga a pouhých 10 minut od centra města Malaga.

Costa del Sol je region v jižním Španělsku, v autonomním společenství Andalusie, který se skládá z pobřežních měst a obcí podél Středozemního pobřeží provincie Málaga a na východním okraji provincie Cádiz. Costa del Sol se nachází mezi dvěma méně známými pobřežními oblastmi – Costa de la Luz a Costa Tropical. Dříve se zde nacházela řada malých rybářských osad, ale dnes je region turistickou destinací světového významu.

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet