Byt 2+kk, Rethymno, Kréta

€230,000

Popis

Luxusní prostorný apartmán v menším hotelovém komplexu s výhledem na moře, jen pár kroků od pláže v Rethymno na ostrově Kréta.

Apartmán má vnitřní užitnou plochu 52 m2 a velkou terasu o velikosti 47 m2. Je luxusně zařízen nábytkem a spotřebiči. Leží v hotelovém komplexu, kde mohou majitelé i hosté využít veškeré hotelové služby včetně bazénu, spa a dalších služeb. Majitel může v sezoně, tj. v době mezi 15.5. a 15.10. využít svůj apartmán pouze na maximálně 30 dní, po zbytek roku může využít apartmán neomezeně. Hotel se stará o kompletní služby spojené s pronájmem a platí majiteli část příjmů. Provozní náklady pro majitele jsou minimální. Je to jediný apartmán s 1 ložnicí v komplexu na prodej v rámci přeprodeje. Bližší informace Vám rádi sdělíme.

Největší řecký ostrov vyniká starobylými městy, legendárními minojskými paláci včetně Knossu, a působivou hornatou krajinou. Je nejjižněji položeným řeckým ostrovem s klimatem velmi podobným jižnímu pobřeží Španělska. Severní pobřeží lemují rekreační střediska, ale i starobylá města jako Réthymno či Chaniá. Členité jižní pobřeží – zejména jihozápadní část – je o něco méně zastavěné.

Ideální investiční nemovitost, kterou můžete sami využívat.

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet