Apartment/Byt 3+1, Novigrad, Croatia/Chorvatsko

€210,000

Popis

Modern apartment overlooking the Croatian sea

Beautiful bright apartment on the second floor consists of two bedrooms, a bathroom, spacious living room with a kitchen and a dining room and a terrace that offers a magnificent view of the city of Novigrad and the sea. The terrace also offers a water supply, so it is possible to set up an outdoor kitchen. The whole apartment is fully air-conditioned and furnished. The apartment also has a parking space.

The property is situated in Novigrad, Istria. The town centre is 800 m from the apartment, about 1 km to the sea. The airport is 78 km away.

Moderní byt s výhledem na chorvatské moře

Krásný světlý byt v druhém patře se skládá z dvou ložnic, koupelny, prostorného obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou a terasy, která nabízí nádherný výhled na město Novigrad a moře. Terasa rovněž nabízí přívod vody, takže je možno zřídit venkovní kuchyň. Celý byt je plně klimatizován a zařízen. K bytu také náleží parkovací místo.

Nemovitost se nachází v lokalitě Novigrad na Istrii. Do centra městečka je to z bytu 800 m, k moři zhruba 1 km. Letiště je vzdáleno 78 km.

Sdílej nemovitost

Share