Byt 3+kk, Miami, Florida

€386,000

Popis

Byt v jedné z nejlepších plážových čtvrtí na celé jižní Floridě – v severní části Miami Beach, pár kroků od oceánu, pěší vzdálenost do parku, obchodů, restaurací a k další zábavě.

Toto prostorné condo se 2 ložnicemi 2 koupelnami nabízí nádherné výhledy na oceán i vodní kanály. Je velmi kvalitně vybaveno, má podlahy z tvrdého dřeva, kryté parkoviště, pračku se sušičkou. Condo se nachází na stejném patře jako bazén, jacuzzi, sauna a posilovna. Měsíční poplatky 713 USD. Budova byla postavena v roce 2004.

Miami je největší město v jihovýchodní části Floridy a druhé největší v celém státě. Jeho metropolitní oblast se rozkládá mezi bažinami národního parku Everglades na západě a Atlantským oceánem na východě. Samotné město má necelý půl milion obyvatel. Metropolitní oblast má přes 5,2 milionu obyvatel, což ji řadí mezi největší ve Spojených státech. Většinu populace tvoří Hispánci a Afroameričané. Město je centrem celosvětového významu z pohledu ekonomiky, dopravy, kultury, vzdělání, médií, umění, zábavy a mezinárodního trhu. V Miami se nachází významný přístav a letiště, díky kterým se mu také říká Brána do Ameriky. V centru města je největší koncentrace mezinárodních bank v celých Spojených státech. K masivnímu růstu počtu obyvatel došlo především v posledních 50 letech díky emigrantům z Latinské Ameriky, kteří dnes tvoří 65 % obyvatel města a zasloužili se i o to, že zde mezi jazyky převládá španělština.

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet