Byt 1+1, Lido di Jesolo, Itálie

€130,000

Popis

Pěkné studio jen 20 m od pláže, s výhledem na moře, v 6. patře s výtahem, s parkovacím místem i místem na soukromé pláži.

Byt nabízí prostornou obývací část se 2 rozkládacími lůžky, otevřenou kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem. Byt je moderně zařízen, má klimatizaci na chlazení i topení. Poloha je velmi centrální, je několik desítek metrů od Piazza Mazzini, moře je jen 20 metrů, všechny služby, bary, restaurace a zajímavosti jsou v docházkové vzdálenosti. Jedinečná příležitost!

Lido di Jesolo, kterému se také říká italské Miami, je jedním z nejznámějších a největších přímořských letovisek italského Jadranu. Navíc, leží jen 800 km od Prahy! Je tedy ideální pro ty, kteří chtějí svou nemovitost u moře a chtějí být maximálně flexibilní. Lido di Jesolo je tvořeno mj. 15km dlouhou pláží s jemným zlatavým pískem, mnoha hotely, apartmány, vilkami apod. Centrem celého letoviska se táhne dlouhá hlavní třída s restauracemi, bary, kavárnami a obchody, najdete zde malé cukrárny s výbornou zmrzlinou, obchůdky se suvenýry i prodejny drahých značek. Lido di Jesolo každoročně dostává prestižní ocenění Modrá vlajka, které uděluje evropská komise za kvalitu a čistotu pláží a služeb s tím spojených, což garantuje jejich vynikající úroveň.

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet