Byt 4+1, Benalmádena, Španělsko

€843,000

Popis

Nový rezidenční komplex tvořený 90 luxusními byty inovativního designu pouhých 100 metrů od pláže, s nádhernými výhledy na moře.

Byty se pohybují od 70 do 190 m2, nabízejí 1 nebo 2 ložnice a podkrovní byty ve stylu založeném na minimalistických liniích a světle. Komplex nabízí velké společné prostory, nádherné a rafinované zahrady a zelené plochy, solárium a bazény pro dospělé i děti. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a vynikající povrchové úpravy, široké skleněné stěny od podlahy ke stropu, speciální termoakustické izolace. Vynikající velkoformátové dlažby, neklouzavé podlahy v koupelnách a kuchyních, spotřebiče renomovaných mezinárodních značek, lakované dřevěné dveře od podlahy ke stropu. Koupelny vybavené mramorem a sanitou nejlepších značek. Kuchyně jsou vybaveny špičkovým vybavením, granitovými deskami a širokou škálou úložného prostoru. Všechny byty mají teplou a studenou klimatizaci, vestavěné šatní skříně a kompletní domácí automatizaci, stejně jako připojení k telefonu, internetu a televizi. Bytům náleží soukromé kryté parkoviště a velká komora. Komplex je uzavřený s absolutní kontrolou přístupu, který z něj činí bezpečné místo. Vstup do každého bytu je prostřednictvím videotelefonu a přístupového kódu. Komplex je velmi dobře umístěn, má vynikající spojení do Malagy (vlaky i trajekty). Letiště Málaga je vzdáleno 14 kilometrů a město Marbella je vzdálené asi 40 kilometrů.

Poslední volný apartmán v tomto developmentu nabídne 3 ložnice a jeho cena je 843 000 EUR.

Costa del Sol je region v jižním Španělsku, v autonomním společenství Andalusie, který se skládá z pobřežních měst a obcí podél Středozemního pobřeží provincie Málaga a na východním okraji provincie Cádiz. Costa del Sol se nachází mezi dvěma méně známými pobřežními oblastmi – Costa de la Luz a Costa Tropical. Dříve se zde nacházela řada malých rybářských osad, ale dnes je region turistickou destinací světového významu.

Umístění

Sdílej nemovitost

Sdílet