Apartment/Byt 4+1, Sukošan, Croatia/Chorvatsko

€380,000

Popis

Beautiful new apartment right on the beach

The offered apartment has three bedrooms, a living room, a kitchen with a dining area and two bathrooms. From the living room there is an access to the terrace and to the sea. Commissioning of the Croatian apartment is scheduled for September 2020.

The property is located in Sukošan, just 11 km from Zadar. Numerous bays and sandy beaches are suitable for family holidays in the bay Zlatna luka, where there is also the largest marina on the Adriatic coast Dalmacija. The region offers beautiful clear sea and centuries-old pine forest.

Nádherný nový byt přímo na pláži

Nabízený byt disponuje třemi ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní s jídelnou a dvěma koupelnami. Z obýváku se dostaneme na terasu a poté přímo k moři. Kolaudace chorvatského bytu je naplánována na září 2020.

Nemovitost se nachází v lokalitě Sukošan pouhých 11 km od Zadaru. Četné zátoky a písečné pláže jsou vhodné pro rodinnou dovolenou v zátoce Zlatna luka, kde se také nachází největší marina na pobřeží Jaderského moře Dalmacija. Region nabízí krásné čisté moře a staletý borový les.

Sdílej nemovitost

Share