Apartment/Byt 3+kk, Sardinie, Itálie

€109,000

Popis

Completely renovated penthouse on the northwest coast of Sardinia, just 150 m from the beach, with beautiful sea views.

Completely renovated apartment is located on the second, last floor and consists of living room, two bedrooms, bathroom, storage room and terrace with a beautiful sea view. The building built 10 years ago is in perfect condition, the apartment is sold partially furnished. Air conditioning and private parking are included. Distance from Alghero airport is about an hour, Porto Torres port is about half an hour. Price reduced from EUR 125,000!

Sardinia, the second largest island in the entire Mediterranean Sea, occupies an area as large as Moravia. On the island, however, there is a remarkable diversity of landscape, cultural and social. The coast, quite rugged, where rocks and dozens of kilometers of romantic beaches alternate, washed by beautiful turquoise sea, as if it represents a completely different world than the remote landscape in Sardinian inland. And while seaside resorts are populated by tourists not only from the mainland of Italy in summer, life outside the tourist zones is at a completely different pace. Sardinia has three international airports and the individual parts are well connected by expressways.

 

Kompletně zrekonstruovaný penthouse na severozápadním pobřeží Sardinie, jen 150 m od pláže, s krásným výhledem na moře.

Kompletně zrekonstruovaný byt leží ve druhém, posledním patře a sestává z obývacího pokoje, dvou ložnic, koupelny, komory a terasy s nádherným výhledem na moře. Objekt postavený před 10 lety je v bezvadném stavu, byt se prodává částečně zařízený. V ceně je klimatizace a soukromé parkoviště. Vzdálenost od letiště v Alghero je asi hodinu, přístav Porto Torres je vzdálen asi půl hodiny. Cena byla snížena ze 125 000 EUR!

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

To buy one property in Italy click/Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share