Byt 3+kk, Kréta, Řecko

€250,000

Popis

Moderní a velmi kvalitně zařízený apartmán s výhledem na moře, jen pár kroků od pláže, západně od Chanie na ostrově Kréta.

Otevřený prostor zahrnuje kuchyň, jídelnu a obývací pokoj. Moderní designová kuchyně je vybavená elektrickými spotřebiči. Velké dvojité dveře vás zavedou na relaxační verandu s výhledem na moře, bazén a okolní zahrady. V chodbě, vedoucí do koupelny, se nachází vestavěná skříň s velkým
úložným prostorem. Koupelna má dobrou velikost a vynikající kvalitu použitých materiálů. Všechny vnější dveře a okna jsou vyrobeny z hliníku a mají zabudované sítě proti hmyzu. Apartmán má dvě ložnice. Hlavní ložnice je velká a má stylovou vestavěnou koupelnu s mramorovými prvky a s přístupem na vlastní balkon. Druhá ložnice je také prostorná a má vlastní verandu s výhledem na bazén. Obě ložnice jsou světlé, vzdušné a mají klimatizaci a vestavěné skříně. Veškerý nábtek je vysoce kvalitní a v perfektním stavu. Mramorové schody vedou na střešní terasu (31m2), kde je vířivá vana. Vedle úžasného výhledu na moře a hory je střešní terasa dostatečně velká, aby se na ni vešel jídelní stůl pro 6 a více hostů. V komplexu je k dispozici velký společný bazén s mozaikami a mizící hranou. Komplex byl dokončen v roce 2007.

Největší řecký ostrov vyniká starobylými městy, legendárními minojskými paláci včetně Knossu, a působivou hornatou krajinou. Je nejjižněji položeným řeckým ostrovem s klimatem velmi podobným jižnímu pobřeží Španělska. Severní pobřeží lemují rekreační střediska, ale i starobylá města jako Réthymno či Chaniá. Členité jižní pobřeží – zejména jihozápadní část – je o něco méně zastavěné.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Řecku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share