Apartment/Byt 3+1, Čiovo, Croatia/Chorvatsko

€180,000

Popis

Newly built apartment overlooking the bay

The apartment has a living room, kitchen, two bedrooms and a bathroom. From the living room, there is an access to a balcony with an area of ​​10 square meters, the roof of the building has been rebuilt into a terrace with an area of ​​the apartment itself.

The property is located in the south of the island of Ciovo. It lies about 30 km from Split, right next to the historic town of Trogir, which is one of the pearls of the coast of Central Dalmatia. It is connected to the mainland by two bridges. Trogir offers both social and cultural activities in the season and beyond, and you will find all the services necessary for carefree living and holidays.

Nově postavený byt s výhledem na zátoku

Byt disponuje obývacím pokojem, kuchyní, dvěma ložnicemi a koupelnou. Z obývacího pokoje je přístup na balkon o rozloze 10m2, střecha budovy byla přeměněna na terasu o rozloze samotného bytu.

Nemovitost se nachází na jihu ostrova Čiovo. Ten leží asi 30 km od Splitu, přímo u historického městečka Trogir, který je jednou z perel pobřeží střední Dalmácie. Je propojen s pevninou dvěmi mosty, zároveň si zachovává ostrovní atmosféru. Trogir nabízí v sezoně i mimo ni jak společenské, tak kulturní vyžití a najdete zde veškeré služby nezbytné k bezstarostnému bydlení i dovolené.

Sdílej nemovitost

Share