Apartment/Byt 3+1, Casares,Spain/ Španělsko

€240,000

Popis

Beautiful renovated two-storey apartment on the first line of a sandy beach near Estepona, with beautiful sea views.

Duplex offers an internal usable area of ​​100 m² plus a 35 m² garden right on the beach in Casares. On the ground floor there is a large living room with open kitchen and access to the terrace and garden, with direct access to the beach. On the second floor there are two bedrooms and two bathrooms. The master bedroom has a large terrace with frontal sea view. Urbanization also has a community car park.

Casares is one of the most charming white villages on the Costa del Sol and excels in the diversity of its surroundings, which is part of the Andalusian nature reserve. It is situated between Estepona and Manilva and is surrounded by stunning natural parks of Sierra Bermeja and Sierra Crestellina. Casares is divided into two urban areas: Casares Costa (Playa), which is a beach strip of residential urbanization, shopping center, bars and restaurants, and the old historic village of Casares (known locally as Casares Pueblo), located 15 kilometers from the beach in the mountains , lies 430 meters above sea level. Casares was also known beyond its borders in ancient Roman times, when Emperor Julius Caesar was healed from his liver disease due to the sulphurous waters and the healing mud from the spa of La Hedionda, not far away as he returned from traveling to Rome. The ruins of the first Phoenician, Iberian and Roman settlers are located nearby. In the Casares area there are 3 golf courses, several restaurants and the famous Chiringuito La Sal on the beach. The location is about 90 km from Malaga airport.

Krásný zrekonstruovaný dvoupodlažní apartmán v první linii písečné pláže nedaleko Estepony, s krásnými výhledy na moře.

Duplex nabízí vnitřní užitnou plochu 100 m², plus 35 m² zahrady přímo na pláži v Casares. V přízemí je velký obývací pokoj s otevřenou kuchyní a s výstupem na terasu a zahradu, s přímým přístupem na pláž. Ve druhém patře jsou dvě ložnice a dvě koupelny. Hlavní ložnice má velkou terasu s čelním výhledem na moře. Urbanizace má také komunitní parkoviště.

Casares je jednou z nejkouzelnějších typických bílých vesniček na pobřeží Costa del Sol a vyniká rozmanitostí okolí, které je součástí chráněných přírodních oblastí Andalusii. Rozkládá se mezi Esteponou a Manilvou a je obklopené ohromujícími přírodními parky Sierra Bermeja a Sierra Crestellina. Casares je rozdělena do dvou městských oblastí: Casares Costa (Playa), což je plážový pruh obytných urbanizací, obchodní centrum, bary a restaurace, a stará historická vesnice Casares (známá místně jako Casares Pueblo), která se nachází 15 kilometrů od pláže v horávh, leží 430 metrů nad mořskou hladinou. Casares byla známá i mimo její hranice ve starověkých římských dobách, kdy byl císař Julius Caesar uzdraven ze svých nemocí jater díky sirnatým vodám a léčivému bahnu z lázní La Hedionda, které se nachází nedaleko, když se vracel z cest do Říma. Ruiny prvních fénických, iberských a římských osadníků se nacházejí v okolí. V oblasti Casares jsou 3 golfová hřiště, několik restaurací a známé Chiringuito La Sal na pláži. Lokalita je vzdálená cca 90 km od letiště v Malaze.

To buy a property in Spain/Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share