Byt 2/3+kk, Kréta, Řecko

€142,500

Popis

Tento úžasný plážový komplex je postaven v malebném zálivu na jihu Kréty, pohých 35 km od města Rethymno, 98 km od letiště v Chania a 110 km od Heraklionu.

Skládá se z apartmánů s jednou nebo dvěmi ložnicemi a řadových domů se dvěmi ložnicemi. Pár minut chůze od komplexu se nachází centrum obce, kde najdete jednoduchý a pohodlný život, se zdravou místní kuchyní v jedné z tradičních restaurací, s kavárnami, obchody a supermarkety. Oblast je odměněna modrou vlajkou a je ideální pro windsurfing, potápění a plavání. V komplexu je celkem 46 nemovitostí 6 typů. Nejmenší jsou byty s 1 ložnicí, s užitnou plochou 50 a 55 m2 a vlastní verandou s panoramatickým výhledem. V komplexu jsou 2 společné prostory se 2 bazény, obklopeny zelení a dlážděnými plochami, na kterých budou umístěna lehátka.

Největší řecký ostrov vyniká starobylými městy, legendárními minojskými paláci včetně Knossu, a působivou hornatou krajinou. Je nejjižněji položeným řeckým ostrovem s klimatem velmi podobným jižnímu pobřeží Španělska. Severní pobřeží lemují rekreační střediska, ale i starobylá města jako Réthymno či Chaniá. Členité jižní pobřeží – zejména jihozápadní část – je o něco méně zastavěné.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Řecku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share