Apartment/Byt 3+1, Ciovo/Čiovo, Croatia/Chorvatsko

€235,000

Popis

Modern two-storey apartment in the second line by the sea with a nice beach in a quiet area and within easy reach of the necessary services.

The apartment has a size of 101.73 m2 and is located on the ground floor and the first floor of a modern apartment building with a garden of 108 m2 and 2 parking spaces of 13 m2. It is completely furnished with quality furniture and accessories. The living space consists of an entrance hall, a toilet, a dining room, a kitchen, a living room, a bathroom, a hallway, two bedrooms and a staircase. The secondary area consists of a yard/garden of 108 m2 and two parking spaces (individual area of ​​13 m2). This comfortable apartment, which radiates elegance, is an ideal property for living or tourist use.

The island of Ciovo is located about 30 km from Split, right next to the historic town of Trogir, which is one of the pearls of the coast of Central Dalmatia. It is connected to the mainland by two bridges while maintaining the island atmosphere. In particular, the southern coast of the island, which overlooks the open sea and islands, offers a calm island atmosphere for most of the year. Trogir offers both social and cultural activities in the season and beyond, and you will find all the services necessary for carefree living and holidays. The airport is only 5 km from Trogir.

Moderní dvoupodlažní byt ve druhé linii u moře v klidné části s pěknou pláží a v dostupné vzdálenosti potřebných služeb.

Byt má velikost 101,73 m2 a nachází se v přízemí a prvním patře moderního bytového domu se zahradou 108 m2 a 2 parkovacími místy o velikosti 13 m2. Je kompletně zařízený kvalitním nábytkem i doplňky. Obytný prostor sestává z předsíně, WC, jídelny, kuchyně, obývacího pokoje, koupelny, předsíně, dvou ložnic a schodiště. Sekundární plochy se skládají ze dvora / zahrady 108 m2 a dvou parkovacích míst (individuální plocha 13 m2). Tento pohodlný byt, který vyzařuje eleganci, je ideální nemovitost pro bydlení nebo turistické využití.

Ostrov Čiovo leží asi 30 km od Splitu, přímo u historického městečka Trogir, který je jednou z perel pobřeží střední Dalmácie. Je propojen s pevninou dvěmi mosty, zároveň si zachovává ostrovní atmosféru. Zejména jižní pobřeží ostrova, které má výhled na volné moře a ostrovy, nabízí po většinu roku klidnou ostrovní atmosféru. Trogir nabízí v sezoně i mimo ni jak společenské, tak kulturní vyžití a najdete zde veškeré služby nezbytné k bezstarostnému bydlení i dovolené. Letiště je vzdáleno jen 5 km od Trogiru.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    108 m2

Sdílej nemovitost

Share