Apartment house/Apartmánový dům 8+4, Omiš, Croatia/Chorvatsko

€460,000

Popis

Apartment house in the first line by the sea

The property consists of four apartments in an exclusive location on the Omis Riviera. Each apartment has a kitchen, living room, bedroom. It is also equipped with air conditioning, access to the winter garden and sea views. Apartment No. 1 has an area of ​​100 m2, the second apartment is 130 m2, the third apartment has an area of ​​25 m2 and the fourth apartment is 45 m2.

The house is located in the first line by the sea in the central part of the Dalmatian coast. The city is located 25 kilometres from the second largest Croatian city of Split and 37 kilometres from Makarska. The house is set in steep terrain, from which stairs lead directly to the sea.

Apartmánový dům v první linii u moře

Nemovitost se skládá ze čtyř bytů v exkluzivní lokalitě na Omišské riviéře. Každý apartmán má kuchyň, obývací pokoj, ložnici. Zároveň je vybaven klimatizací, je z nich přístup na zimní zahradu a mají výhled na moře. Byt č.1 má plochu 100 m2, druhý byt je velký 130 m2, třetí byt má rozlohu 25 m2 a čtvrtý byt je velký 45 m2. Celková užitná plocha domu je 300 m2, pozemek je velký 1362 m2. Dům je zasazen do strmé skály, ze které vedou schody přímo do moře.

Dům se nachází v první linii u moře ve střední části dalmatského pobřeží. Město leží 25 kilometrů od druhého největšího chorvatského města Splitu a 37 kilometrů od Makarské.

Dodatečné informace

  • Land/Pozemek
    1362 m2

Sdílej nemovitost

Share