Villa/Vila 7+3, Rogoznica, Croatia/Chorvatsko

€380,000

Description/Popis

Half of semi-detached house with 3 separate apartments with a beautiful sea view, only 50 m from the sea in a quiet bay near Rogoznica.
The house consists of basement (where the chamber), ground floor and one upper floor. On the ground floor there is a large apartment with two bedrooms of 90 m2. On the first floor there are two one-bedroom apartments, each with its own separate entrance and terrace overlooking the sea. The plot has three parking spaces. The house has all the necessary infrastructure. Furniture and all appliances in the house are included in the price. The house is newly built. The house is located not far from the village center, only 2 km away, and about 30 minutes from Split airport.

 

Polovina dvojdomu se 3 samostatnými apartmány s krásným výhledem na moře, jen 50 m od moře v klidné zátoce nedaleko Rogoznice.

Dům se skládá ze suterénu (kde je komora), přízemí a jednoho horního patra. V přízemí se nachází velký byt se dvěma ložnicemi o velikosti 90 m2. V prvním patře jsou dva apartmány s 1 ložnicí, každý s vlastním samostatným vchodem a terasou s výhledem na moře. Na pozemku jsou tři parkovací místa. Dům má veškerou potřebnou infrastrukturu. Nábytek a všechny spotřebiče v domě jsou zahrnuty v ceně. Dům je nově postaven. Dům leží nedaleko od centra obce, jen 2 km daleko, a cca 30 minut od letiště ve Splitu.

Additional information/Dodatečné informace

  • Pozemek
    270 m2

Share/Sdílej nemovitost

Share